Optimus Prime w Fortnite – przeciek sezonu 4.

Optimus Prime wchodzi do Fortnite w przyszłym sezonie

Jeśli jesteś fanem Fortnite i Transformers, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Według najnowszego przecieku, Optimus Prime pojawi się w grze podczas następnego sezonu. Chociaż nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat tej współpracy, jedno jest pewne – Optimus Prime będzie dostępny w grze.

Zdjęcia, które do tej pory wyciekły, pokazują zrzut ekranu ekranu ładowania z Optimusem Prime’em ścigającym się przez bujną, zieloną dżunglę. Według znanej osoby z branży Fortnite, HYPEX, Optimus Prime zostanie zwolniony około piątku, 9 czerwca 2023 roku.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 3

Fortnite Rozdział 4 Sezon 3 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale jeśli Epic Games utrzyma swój zwykły cykl, prawdopodobnie spadnie na początku czerwca 2023 roku, ponieważ obecny sezon kończy się 9 czerwca. To już pewne, że w następnym sezonie Fortnite będzie miał temat tropikalny, a także będzie współpracować z Transformers.

Spider-Man w Fortnite

Jednym z najnowszych dodatków do Fortnite są dwaj różni Spider-Menowie. Zarówno Miles Morales, jak i Spider-Man 2099, dołączyli do gry w maju 2023 roku. Epic Games potwierdziło również, że nadchodzi rankingowy tryb gry, Ranking Fortnite. Właśnie rozpoczął się rankingowy sezon zerowy, który potrwa do końca Fortnite Sezonu 3, aby umożliwić wstępne dostosowania i wyważenie.

Źródło

Źródło: https://www.gamesradar.com/optimus-prime-is-coming-to-fortnite/.