Onerwione samochody bossów Fortnite: dobra decyzja?

Samochody bossów w Fortnite osłabione: fani podzieleni.

Potężne samochody bossów:

Fortnite Sezon 3 Rozdział 5 był jak dotąd bardzo chaotyczny, pozwalając graczom walczyć z bossami na mapie w celu kradzieży ich potężnych samochodów. Prowadzenie samochodu w Fortnite było już dobrym sposobem na zwiększenie szans na przeżycie, a także zadawanie obrażeń wrogom, jeśli masz ze sobą drużynę do strzelania przez okna, ale te samochody przenoszą wszystko na zupełnie nowy poziom.

Są one nie tylko wyposażone w śmiercionośne wieże, które zadają ogromne obrażenia przeciwnikom i budowlom, ale mają także kolczaste zderzaki, które niszczą przeciwników, gdy ich staranujesz, a także nieskończoną moc Nitro, która zwiększa ich prędkość jazdy, siłę kolizji i wieży oraz zmniejszyć zużycie paliwa. Do tej pory potrafiły także automatycznie regenerować zdrowie, przez co bardzo trudno było je pokonać.

Niezbędne zrównoważenie:

Samochody bossów od samego początku były niemal nie do pokonania maszynami do zabijania, co jest fajne, jeśli znajdujesz się w nich, ale mniej, jeśli widzisz, jak jeden z nich pędzi w twoją stronę. Aby to zrównoważyć, firma Epic Games wypuściła wczoraj poprawkę mającą na celu zrównoważenie sytuacji, w tym usunięcie zdolności regeneracji zdrowia z samochodów bossów, zmniejszenie celności wieżyczek karabinów maszynowych i obrażeń, jakie wieże z granatnikami mogą zadawać budowlom.

Dodatkowo w meczach dla jednego gracza zmniejszono wytrzymałość pojazdów, aby można je było szybciej zniszczyć, a we wszystkich trybach Boom Bolt zadają teraz więcej obrażeń pojazdom, co czyni je skuteczną bronią do wysadzania samochodów.

Witamy nowe funkcje:

Powracają Boogie Bomby, którymi można rzucić w przeciwników – także tych w samochodach – aby zmusić ich do kilkusekundowego tańca. Epic zapowiedział także powrót bardzo oczekiwanej Elektro-Wyrzutni, która zastąpi Boogie Bomby, co niemal potwierdza powrót EMP Łamacza Tarczy, niezbędnych przedmiotów dla każdego, kto w tym sezonie pragnie Królewskiego Zwycięstwa.

Zmiany te mają na celu uczynienie samochodów mniej problematycznymi w prowadzeniu, co jest dobrą wiadomością dla wielu graczy, którzy pokazali swoją ulgę w mediach społecznościowych. Innym jednak podobał się chaos, jaki wywołały samochody, i nie byli tak zadowoleni.

Wniosek :

Ponieważ wkraczamy dopiero w pierwszy tydzień sezonu, okaże się, czy uda się wprowadzić dalsze zmiany, aby ulepszyć doświadczenie. Na razie jedno jest pewne, samochody pozostają mocne, ale miejmy nadzieję, że nie na tyle, żeby było to po prostu niesprawiedliwe.

Źródło: www.bing.com