Ogromny billboard na Times Square przedstawia Fortnite’s Doggo w Balenciaga w nowej reklamie


Doggo z ulubionej przez fanów gry Fortnite przejął Times Square w zeszłym tygodniu jako ogromna reklama 3D na głębokim ekranie.

Wysoki K9 zachwycił przechodniów od 23 września, mając na sobie bluzę z kapturem i spodnie oraz okulary przeciwsłoneczne od domu mody Balenciaga.

Reklama, która jest trochę dziwaczna, jeśli mamy być szczerzy, pokazuje Doggo wznoszącego się nad chodnikami i placami Times Square. Wykonana w Unreal Engine reklama została stworzona tak, aby wyglądała, jakby naprawdę był w Nowym Jorku, zmieniając oświetlenie w zależności od pozycji słońca w porze dnia, według Unreal Engine.

Ta sama reklama została wyświetlona w głównych centrach handlowych w Londynie, Tokio i Seulu w ramach partnerstwa obu marek — Fortnite i Balenciaga. Obie firmy współpracowały ze sobą, aby stworzyć zeskanowane materiały i ubrania do strojów, które ludzie mogą zakładać na swoje postacie w grze. Jest też nowa kolekcja gadżetów o nazwie Fortnite | Balenciaga Series w wybranych butikach Balenciaga oraz na Balenciaga.com. Fani, którzy kupują odzież z prawdziwego życia, mogą odblokować stroje Balenciaga w Fortnite.

Nie jesteśmy pewni, co sądzić o tej dziwnej kolaboracji lub ogromnym Doggo górującym nad nami na Times Square, ale nie po raz pierwszy na tym billboardzie pojawiają się zwierzęta 3D. W lipcu billboard, który jest największym w Ameryce Północnej, ukazywał hiperrealistyczne rozbijające się fale i wieloryba. Jesteśmy podekscytowani, widząc, jakie masywne zwierzę 3D pojawi się dalej!Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7CB75C3065FD4FA0A5ADAEDE83804DD4&url=https%3A%2F%2Fwww.timeout.com%2Fnewyork%2Fnews%2Fa-fortnite-dog-man-is-wearing-balenciaga-in-this-massive-3d-times-square-billboard-093021&c=8477619245337009585&mkt=fr-fr