Ogłoszono ORCS, RPG podobne do Baldur’s Gate 3 w stylu Fortnite

Nowe doświadczenie RPG w ramach Project ORCS

Firma Lightforge Games właśnie oficjalnie ogłosiła premierę gry Project ORCS – wieloosobowej gry RPG, w której będziemy mogli tworzyć własną historię, zadania i poziomy we współpracy z naszymi przyjaciółmi.

Nowa funkcja, której nie mogą przegapić fani Baldur’s Gate III

Jeśli jesteś fanem Baldur’s Gate III i szukasz podobnych wrażeń, koniecznie sprawdź niedawno ogłoszony przez Lightforge Games projekt ORCS. Projekt ten, prowadzony przez Matta Schembariego, byłego projektanta w Blizzard i dyrektora interfejsu użytkownika w Epic Games, zapowiada ekscytującą przygodę dla wielu graczy, podczas której gracze będą mieli możliwość stworzenia wspólnej historii, zadań i poziomów. W przygodzie będzie mogło brać udział maksymalnie pięciu graczy jednocześnie, z możliwością przejęcia przez jednego z nich roli niezbędnego „przewodnika” uruchamiającego grę, przypominającego historie z papierowego RPG Dungeons & Dragons.

Gra będzie dostępna najpierw na PC, później na kilku innych platformach. Oprawa graficzna Project ORCS nawiązuje ściśle do popularnej gry Fortnite od Epic Games.

Uruchom na Steamie w przygotowaniu

Project ORCS będzie najpierw dostępny we wczesnym dostępie na platformie Steam. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale gracze już wkrótce będą mogli zanurzyć się w tej długo wyczekiwanej przygodzie. W międzyczasie będziecie musieli wypatrywać informacji na temat tej obiecującej nowej gry.

Źródło: www.bing.com