Ogłoszenie Epic Games: Niezadowolenie graczy Fortnite, oto dlaczego.

Wraz z wydaniem Rozdziału 4 – Sezonu 4, firma Epic Games dodała kilka nowych funkcji do Fortnite. Jedną z takich funkcji są medale przetrwania, a gracze, którzy ulepszą te medale, będą mogli odblokować ekskluzywne przedmioty kosmetyczne. Niestety, niedawno Epic ogłosił, że medale będą resetowane co sezon, co wywołało ostry sprzeciw.

Medale Ocalałego resetują się co sezon

Jedynym sposobem na odblokowanie Nagrodzonego Plecaka Lamy jest ulepszanie Medali Ocalałego przez cały sezon. Jest to coś, co wymaga dużych umiejętności, dlatego Lama z Mityczną Nagrodą jest jednym z najbardziej ekskluzywnych przedmiotów w grze Battle Royale.

Ponieważ ranga jest resetowana co sezon, gracze obawiają się utraty swoich przedmiotów kosmetycznych. Jednak zdecydowanie tak nie jest.

Znaczenie ulepszania Medali Ocalałego

Wielu graczy uważa, że ​​wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu Fortnite stracą plecak z Nagrodą Lamy. Epic Games jednak tego nie powiedziało. Zamiast tego zespół programistów po prostu wyjaśnił, że medale ocalałego zostaną zresetowane.

Oto, co aktualności w grze mówią o tych medalach:

„Ukończ zwykły Medal Ocalałego 1, aby odblokować Nagrodzony Plecak Lamy. Wykonuj dodatkowe zadania ocalałych, aby zwiększyć rzadkość swoich medali i zdobyć styl Mitycznej Nagrodzonej Lamy. Postęp w Medalu Survivor zostanie zresetowany na początku każdego sezonu. »

Celem ulepszania Medali Ocalałego w tym sezonie jest odblokowanie plecaka Nagrodzona Lama. Po odblokowaniu możliwe jest odblokowanie większej liczby stylów, wykonując jeszcze więcej zadań dla ocalałych i ulepszając medale.

Resetowanie tych medali na początku każdego sezonu ma sens i nie jest złe. Epic Games prawdopodobnie wypuści kolejną ekskluzywną nagrodę Fortnite, którą będzie można odblokować, ulepszając Medale Survivor w przyszłym sezonie. Dlatego też resetowanie rangi jest właściwym rozwiązaniem.

Epic nie powiedział nic na temat ekskluzywnego plecaka, dlatego z pewnością nie zostanie on usunięty z szafek graczy w przyszłym sezonie. Niestety wielu graczy jest niezadowolonych i wierzy, że przedmiot zostanie usunięty lub zresetowany po zakończeniu sezonu 4.

Źródło: www.videogamer.com