Oficjalnie opublikowana mapa Fortnite Rozdział 3 i inne funkcjeW epickim wydarzeniu na koniec sezonu „The End” w Fortnite pojawił się Dwayne „The Rock” Johnson. Sezon zakończył się odwróceniem wyspy do góry nogami, odsłaniając zupełnie nową mapę.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 zostanie wydany 7 grudnia 2021 r. Przepustka bojowa będzie dostępna wkrótce potem. Obecna przepustka bojowa zakończyła się wczoraj.

Fortnite Rozdział 3 ma się rozpocząć, aby przygotować wszystko na początek Rozdziału 3, Epic przełączył grę w tryb offline w celu konserwacji serwera. Nie ma oficjalnego harmonogramu przestojów, chociaż poprzednie doniesienia sugerują, że gra pozostanie offline co najmniej do 6 grudnia. Kolejny rozdział Fortnite przyniesie znaczące aktualizacje, nowe wyspy, mechanikę i skórkę Spider-Mana.


© Dostarczone przez Indie Today


Nowa mapa ma niewielką ilość użytków zielonych po prawej stronie mapy i jeszcze mniejszą ilość pustyni na dole. Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i zaczyna się zima, nie jest niespodzianką, że mapa jest pełna śniegu.

Wielu graczy ma nadzieję, że nowa, opóźniona data premiery gry oznacza, że ​​tym razem Epic doda więcej funkcji, czyniąc sezon 3 jednym z najbardziej ekscytujących nowych okresów w historii gry.

Battle Stars to całkiem nowy i świetny sposób na odblokowanie nagród Battle Pass w Rozdziale 3, Sezonie 1. Rozdział 3, Sezon 1 Battle Pass będzie zawierał skórki The Foundation, Gears of Wars i Spider-Man. Wkrótce pojawi się więcej.

Opierając się na wskazówkach odkrytych przez zagorzałych fanów Fortnite, Epic Games może dodać do Battle Royale topory do rzucania. Skręt polega jednak na tym, że toporki do rzucania mogą zostać złapane przez przeciwników, co czyni z nich nieco ryzykowną broń.

Wydaje się, że Epic Games pracuje również nad przerobioną wersją pistoletu FlintKnock, wraz z ulepszonymi statystykami i nowymi funkcjami. Do tego dochodzi nowy element siodła, który da graczom możliwość jazdy na zwierzętach.

Nowy Hunter Bolt-Action Sniper Hunter Bolt-Action Sniper zadaje duże obrażenia i może wystrzelić trzy strzały na magazynek.

Zgodnie z nowym zwiastunem Fortnite Chapter 3, Spider-Man będzie teraz grywalny w grze na kilka różnych sposobów. Co więcej, zwiastun ten ujawnił, że zawarte będą co najmniej dwie różne skórki Spider-Mana. Jedną z tych skórek jest Symbiote Black Suit Spider-Man, a drugą skórka Future Foundation.

Drugi rozdział Fortnite został ponownie uruchomiony w 2019 roku po niespodziewanym wydarzeniu z czarną dziurą. Rozdział obejmował osiem sezonów, które obejmowały wszystko, od inwazji obcych po przejęcie superbohatera Marvela.

Oglądaj telewizję na żywo w języku angielskim

Oglądaj telewizję na żywo w języku hindiSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A68EE9AF2FD94E3C8A32CC0D1404D10C&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-in%2Fnews%2Fother%2Ffortnite-chapter-3-map-and-other-features-officially-released%2Far-AARtShA&c=12136121462464937470&mkt=fr-fr