Oficjalnie licencjonowana kolekcja kart Micro SD od Switcha powiększa się o nowe projekty Fortnite


Obraz: Epickie gry

Przestrzeń dyskowa zawsze była jedną z wad Switcha, ponieważ pamięć wewnętrzna systemu nigdy nie wystarczała, aby pomieścić wiele gier, łatek i innych elementów, które obecnie pobieramy. Ten problem sprawia, że ​​karta microSD jest niezbędnym zakupem dla każdego posiadacza Switcha i na szczęście na rynku dostępnych jest już wiele świetnych opcji.

Chociaż możesz chcieć wybrać karty microSD, które oferują najlepszy stosunek jakości do ceny, dostępne są niektóre bardziej wyszukane, oficjalnie licencjonowane projekty, a dzięki tym nowym kartom Fortnite ta oferta wzrosła. Dostępne są zarówno rozmiary 128 GB, jak i 256 GB, przy czym te drugie naturalnie kosztują nieco więcej, i można je znaleźć w sklepach takich jak Amazon i Best Buy – zapasy są już trochę niepewne, więc zamieściliśmy również linki, które możesz kupić bezpośrednio od producenta Western Digital poniżej:

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Jeśli nie widziałeś wcześniej innych oficjalnie licencjonowanych kart Switcha, oto twoje opcje. Sami jesteśmy bardzo zainteresowani żółtym projektem Super Mario Starman:

Zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po najlepszych kartach Micro SD Nintendo Switch, aby dowiedzieć się więcej i przejrzeć najlepsze oferty na rynku, a także daj nam znać, co myślisz o tych nowych kartach Fortnite z komentarzem poniżej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63221daedfaa4b639bbf903b13dbf3e6&url=https%3A%2F%2Fwww.nintendolife.com%2Fnews%2F2022%2F09%2Fswitchs-officially-licensed-micro-sd-card-collection-expands-with-new-fortnite-designs&c=6755721138956017855&mkt=fr-fr