Oficjalna data zakończenia pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5. Sezon 1

Nowy sezon Fortnite, Sezon 1 Rozdziału 5, rozpoczął się w niedzielę 3 grudnia 2023 roku, niosąc ze sobą znaczące zmiany w popularnej grze Battle Royale. Nie tylko otrzymamy zupełnie nową mapę i przepustkę bojową, w której pojawi się kilka nieoczekiwanych postaci, ale jak zwykle w tym sezonie z pewnością będą miały miejsce wydarzenia zatytułowane „Underground”. Ale mimo to niektórzy fani mogą już zastanawiać się, czego się spodziewać po kolejnym sezonie. A może próbują dowiedzieć się, ile czasu będą mieli do końca sezonu, aby odblokować jak najwięcej zawartości. Poniżej podzielimy się wszystkim, co wiemy na temat tego, jak długo będzie trwał sezon 1.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 Czas trwania – data i godzina zakończenia

Firma Epic Games podała datę i godzinę zakończenia pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5. Zakończenie Sezonu 1 Rozdziału 5 zaplanowano na piątek, 8 marca 2024 r. o godzinie 2:00, kiedy to rozpoczną się wyłączenia serwerów w ramach przygotowań do rozpoczęcia następnego sezonu.

Jest to pierwotnie zaproponowana przez Epic Games data i godzina zakończenia, która może ulec zmianie w przypadku opóźnienia lub awansu na kolejny sezon, tak jak to miało miejsce wcześniej. Jeśli chcesz zdobyć wszystkie nagrody w nowej przepustce bojowej, w tym nowe kostiumy Petera Griffina i Solid Snake’a, musisz osiągnąć poziom 200.

Oznacza to, że masz 96 dni na osiągnięcie 200 poziomów, czyli około 2,08 poziomu dziennie, jeśli chcesz dotrzeć do końca sezonu po odblokowaniu wszystkich jego elementów kosmetycznych.

Źródło: www.bing.com