Odkryj wszystkie skórki karnetu bojowego sezonu 1 Fortnite Rozdział 5

Fortnite Rozdział 5, Sezon 1: Odkryj nowe skórki i bonusy

Rozpoczął się Fortnite Rozdział 5, Sezon 1, który oferuje zupełnie nową Przepustkę Bitewną na ten miesięczny sezon. Dowiedz się już teraz, jakie skórki możesz zdobyć i które warto odblokować w trakcie sezonu. Nowa przepustka bojowa zawiera nowe crossovery i oryginalne skórki. Oto przegląd oferowanych skórek:

Nowe skórki

Nadzieja, Strona 1 (Pierwsza strona) – Skórka Hope występuje w wersji gotyckiej, a także w wersji bardzo różowej i kobiecej.

Oscar, strona 3 (Pozostań niezauważony w walce z łowcą takim jak ja, jesteś jeszcze bardziej szalony, niż myślałem) – Nie zapominaj, że Meowscles nie jest już jedynym kotem w Fortnite. Odkryj nową skórę Oscara, szczególnie umięśnionego tygrysa, który wygląda jak prosto z gry Tekken. Skórka ta oferuje również wersję białą.

Vengeance Jones, strona 6 (Kultowy renegat w misji zemsty) – Jonesy zmienił się z niezdarnej postaci w siłacza Fortnite. Gotowy ocalić swojego przyjaciela Peely’ego, odkrywa nowy, mroczniejszy i bardziej buntowniczy wygląd.

Nisha, strona 7 (Honorowy pojedynek w haniebnym społeczeństwie) – Nisha to szermierzka, która oferuje dwie wersje skórki, jedną ze złotą maską i drugą całkowicie czarną ze złotą koroną.

Montague, strona 9 (Serce z diamentu, Nerwy ze stali) – Montague jest prawdopodobnie najbardziej tajemniczym człowiekiem na tej liście. Chociaż jest najbardziej znany ze swojego eleganckiego wyglądu, wydaje się również posiadać magiczny diamentowy naszyjnik, który może przekształcić go w czysty diament.

Peter Griffin, strona 11 (To niesamowite!) – Tak, dobrze czytacie, Peter Griffin, główny bohater serii Family Guy jest już dostępny w Fortnite. Nie jest to skórka rangi 100, ale bardzo blisko. Z bonusem: plecak telewizyjny emitujący słynną scenę z frytkami.

Valeria, strona 12 (Igranie z ogniem) – Dlaczego Valeria jest skórką 100 poziomu? Jego ostatnia emotka pozwala mu zmienić wygląd i oferuje imponujące efekty ognia, ale możliwe jest, że inne skórki będą bardziej atrakcyjne.

Bonusowa skórka: Solid Snake

Solid Snake (mistrz infiltracji) – jeśli ten sezon skupia się na szpiegostwie, dlatego zaprosiliśmy Snake’a, legendarną postać z gier wideo, do dołączenia do Fortnite. To jest dodatkowa skórka, która pojawi się w dalszej części sezonu.

Nowa przepustka bojowa Fortnite zawiera różnorodne oryginalne skórki i kultowe crossovery. Odkryj wszystko, co ten sezon ma do zaoferowania już teraz i rozpocznij tę przygodę już teraz!

Źródło: www.forbes.com