Odkryj tajemnicę Puszki Pandory w Fortnite Rozdział 5, Sezon 2

Fortnite zapowiada kolejny sezon tajemniczą Skrzynią Pandory

Fani Fortnite z niecierpliwością czekają na premierę Rozdziału 5 Sezonu 2, zaplanowaną na kilka dni, począwszy od 9 marca. Jak zwykle kolejny sezon zapowiadany jest bezpośrednio w grze, wywołując emocje wśród graczy.

Na aktualnej mapie gry pojawiła się tytaniczna dłoń trzymająca potężną, przykutą łańcuchami skrzynię Pandory, zachęcającą graczy do strzelenia w tę skrzynię. A ponieważ Fortnite to przede wszystkim gra nastawiona na strzelanie, gracze szybko podjęli to wyzwanie. Po wystarczającym uszkodzeniu skrzynia wypada z łańcucha i otwiera się, odsłaniając kolumnę szalejących płomieni.

Co szykuje dla nas to tajemnicze otwarcie?

Dokładne znaczenie tej dokuczania pozostaje do odkrycia, ale już niedługo poznamy pełny opis nowego sezonu i jego zawartości. Patrząc wstecz na poprzednie sezony, jest wysoce prawdopodobne, że w nadchodzących dniach lub nawet już jutro zaczniemy widzieć bardziej szczegółowe zwiastuny.

Fortnite jest obecnie dostępny na prawie wszystkich platformach. Niedawno firma Epic Games podjęła decyzję o przekształceniu gry w metaświat oferujący różnorodne doświadczenia. Proces ten rozpoczął się wraz z niedawnym wydaniem gry survivalowej LEGO Fortnite, po której wydano Rocket Racing autorstwa Psyonix (studio stojące za Rocket League) i Fortnite Festival autorstwa Harmonix (obecnie w sezonie 2 z Lady Gagą).

Warto zauważyć, że kilka tygodni temu Epic ogłosił ogromne partnerstwo z Disneyem, który zainwestował 1,5 miliarda dolarów w przejęcie udziałów w deweloperze. Efektem tego partnerstwa będzie stworzenie trwałego świata poświęconego obiektom Disneya w uniwersum Fortnite.

Źródło: techraptor.net