Odkryj sekretny bunkier w Fortnite Rozdział 5, Sezon 3!

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3: Odkryj sekretny bunkier

Wraz z premierą trzeciego sezonu Fortnite Rozdział 5 gracze zauważyli zmiany w estetyce mapy, a tytuł tego sezonu „Wrecked” uzasadniał klimat pustkowi. Oprócz wielu nowości w tym sezonie, takich jak nowe interesujące miejsca (POI), broń, pojazdy i modyfikacje pojazdów, gracze zauważyli bunkry rozsiane po całej mapie.

Bunkry te oferują łupy z broni, amunicji, skrzyń i stół warsztatowy do modyfikacji broni (akcesoria). Oprócz dziewięciu bunkrów z bronią, gdzieś na mapie znajduje się także dziesiąty tajny bunkier. Ten przewodnik pomoże graczom znaleźć sekretny bunkier i wyjaśni, co czyni go tak wyjątkowym.

Lokalizacja tajnego bunkra w Fortnite

Sekretny bunkier w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 znajduje się na dalekim wschodzie mapy, na południe od Wielkiego Lodowca. Aby znaleźć ten bunkier, gracze mogą udać się do dokładnej lokalizacji (kursor gracza) zaznaczonej na poniższej mapie.

Po dotarciu do oznaczonego miejsca w pobliżu POI Wielkiego Lodowca gracze będą mogli z łatwością dostrzec bunkier. Jednak wejście do niego będzie zamknięte. Teraz pojawia się pytanie, czy Tajny Bunkier jest dostępny, czy nie.

Co jest w tajnym bunkrze?

W momencie pisania tego tekstu (tydzień 2) wejście do Tajnego Bunkra nie może zostać otwarte i nie jest dostępne dla graczy. W przeciwieństwie do pozostałych dziewięciu bunkrów, ten nie otwiera się po rozpoczęciu trzeciego kręgu burzy. Według spekulacji graczy Tajny Bunkier może mieć powiązanie z niedawną współpracą pomiędzy Fortnite i Falloutem.

W Sekretnym Bunkrze mogą znajdować się legendarne bronie inspirowane Falloutem, walka z bossem lub elementy wiedzy związane z fabułą Rozdziału 5 Sezonu 3. Dodatkowo inny wyciek, który niedawno pojawił się na X sugeruje, że Tajny Bunkier nosi w plikach gry nazwę Laboratorium Broni. .

Źródło: gamerant.com