Odkryj nowy pakiet Billie Eilish w sklepie Fortnite

Długo oczekiwany pakiet Billie Eilish jest wreszcie dostępny w sklepie Fortnite. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Billie Eilish w Fortnite

Jak wszyscy pamiętamy, Fortnite ogłosiło, że Billie Eilish będzie nową ikoną Fortnite Festival 3. A kto zapomniałby kultowego stroju Green Roots nagrodzonej nagrodą Grammy piosenkarki? Cóż, ta wiadomość jest dla fanów Fortnite i Billie Eilish.

Reakcje fanów

Reakcje fanów Fortnite są mieszane. Niektórzy pokochali nowe kosmetyki i nawet twierdzili, że to „najlepsza skóra wszechczasów, inaczej mnie nie przekonacie”. Innym natomiast wcale się to nie podobało, a nawet twierdzili, że „twarz bardziej przypomina Jennę Ortegę”.

Zawartość pakietu Billie Eilish

Pierwszą pozycją w tym pakiecie jest oczywiście Billie Red Roots. Gracze mogą wybrać styl swojej postaci z kapeluszem lub bez niego.

Do każdego pakietu będzie oczywiście dołączony dodatek. Plecak na plecy to przedmiot kosmetyczny w Fortnite, który kładzie się na plecach postaci gracza. Bogowie Fortnite naprawdę chcą, abyśmy, fani, wydali pieniądze na ten pakiet, ponieważ oferują w nim dwa dodatkowe gadżety. Jeden nazywa się Good Girl Wings Back Bling, a drugi to Shark Back Bling (reaktywny).

Nie byłoby pakietu Billie Eilish bez instrumentów, prawda? Oczywiście ten pakiet zawiera dwa instrumenty – Flaming Hi-Hats Drums i Red Guitar.

Cena pakietu Billie Eilish

Gracze mogą kupić pakiet Billie Eilish za jedyne 2300 v-dolców. Jednakże gracze mogą również zdecydować się na zakup akcesoriów lub kosmetyków osobno.

Strój Billie Red Roots oraz skrzydła Good Girl można kupić za 1500 v-dolców. Ten minipakiet zawiera także wersję Lego Red Roots Billie.

Dodatkowo gracze mogą również zdecydować się na zakup samego Shark Back Bling za 400 v-dolców.

Wreszcie, Flaming Hi-Hats Drums i Red Guitar można kupić za 800 v-dolców za sztukę.

Ten nowy pakiet z pewnością przyciągnie więcej graczy, zwłaszcza fanów przełomowej artystki Billie Eilish, do wypróbowania Fortnite. W przeciwnym razie ci, którym się to nie spodoba, z pewnością będą kontynuować grę, korzystając z innych kosmetyków, aby dostosować swoje postacie. Jak zawsze lubimy mawiać, każdemu według własnego uznania!

Aby uzyskać więcej aktualności i aktualizacji dotyczących Fortnite, odwiedź stronę ClutchPoints gaming. Nie zapomnij zapisać się do naszych newsletterów!

Źródło: sprzęgłapoints.com