Odkryj nowe Warbond Helldivers 2 Viper Commandos: wizualna rewolucja!

Nowa gra Helldivers 2 Viper Commandos Warbond jest już dostępna, wprowadzając motyw dżungli do kolekcji nowych broni, zbroi i przedmiotów kosmetycznych z tego miesiąca. Ta nowość jest bardzo mile widziana, ponieważ poprzednie Polar Patriots miały niewiele wspólnego z zimnem, lodem, śniegiem czy zimą. Jedną z najważniejszych cech Viper Commandos Warbond jest dodanie po raz pierwszy do gry skórek pojazdów i innych elementów, które można dostosowywać.

Personalizacja i kosmetyki

To właśnie dzięki tym elementom kosmetycznym ta Obligacja Wojenna wyróżnia się na tle poprzednich, gdyż zawiera niewiele zestawów broni i zbroi, dzięki czemu wygląda bardziej jak Przepustka Bitewna z gry takiej jak Fortnite i szczerze mówiąc, nie jest to złe. Karnety bojowe Fortnite zawierają ponad 100 elementów kosmetycznych, począwszy od skórek, emotikonów, opakowań na broń, pakietów muzycznych i nie tylko, ale żaden z nich nie zapewnia graczom przewagi nad konkurencją.

Treść Obligacji Wojennych

Obligacja Wojenna Bohaterskich Weteranów zawierała trzy bronie główne, jedną broń dodatkową, jeden granat i trzy zestawy zbroi, podczas gdy Obligacja Wojenna Viper Commandos zawiera tylko jedną broń główną, jedną broń dodatkową, bez granatów i dwa zestawy zbroi, uzupełniając oprzyj się na takich elementach, jak projekty Hellpodów, wahadłowców i egzokombinezonów, które są po prostu zmianami wizualnymi. Nie musi to być koniecznie złe, a możliwość dostosowania większej liczby aspektów gry jest bardzo mile widzianą zmianą.

Możliwe, że niektórzy gracze będą niezadowoleni, jeśli większość przedmiotów będzie kosmetyczna, zamiast dodawać nową broń i zbroję, co było dotychczas normą. Jednakże istnieje ograniczona liczba sposobów wypuszczenia nowej strzelby lub karabinu szturmowego, więc logiczne jest, że otrzymamy więcej przedmiotów kosmetycznych, zwłaszcza jeśli pasują one do tematu Obligacji Wojennych.

Reakcja społeczności

Ciekawie będzie zobaczyć, jak zareaguje społeczność i czy jest to trend, który utrzyma się w przyszłych Obligacjach Wojennych. Jednak wraz z wydaniem nowego Viper Commandos Warbond wraz z aktualizacją 01.000.400, pierwszą dużą aktualizacją od ponad miesiąca, wiele się zmieniło w krótkim czasie. Aby być na bieżąco z metą i wiedzieć, co powinieneś ze sobą zabrać, zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszej broni w Helldivers 2 i naszym przewodnikiem po najlepszej zbroi, aby podać herbatę wolności Automatom i Terminidom, jednocześnie wprowadzając demokrację w galaktyce.

Źródło: www.bing.com