Odkryj Nissan Z Performance w Fortnite: cenę, funkcje i porównanie z Corvette Stingray

Nowe samochody w Fortnite: Nissan Z Performance pojawiły się w grze

Nowe samochody do dodania w Fortnite

Dzięki mocy 649 koni mechanicznych i momentowi obrotowemu 417 lb-ft (565 Nm) Nissan Z Performance pojawił się w Fortnite. Ten włoski speedster może osiągnąć prędkość 310 km/h i przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie trzy sekundy. W grze pojawiają się także inne samochody, które czerpią elementy wizualne ze swoich rzeczywistych odpowiedników, np. z Grand Theft Auto. Na przykład „Wilkołak”, wprowadzony na rynek 9 kwietnia 2024 r., jest wyraźnie zainspirowany modelem W Motors Lykan HyperSport wyposażonym w 3,7-litrowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem, który rozwija moc 740 KM i moment obrotowy 708 lb-ft (960 Nm). osiągając prędkość maksymalną 245 mil na godzinę (394 km/h).

Oczywiście ta wydajność nie przekłada się na 1:1 w Fortnite, jak ma to miejsce w innych, bardziej realistycznych grach. Być może jednak pewnego dnia tytuł Epic zaoferuje jedną z najlepszych gier wyścigowych, jakie kiedykolwiek stworzono, z realistyczną obsługą i fizyką.

Koszt nowych samochodów

Nissan Z Performance kosztuje 2800 V-dolców, czyli około 23 dolarów. Inne modele prezentowane wcześniej podczas kolaboracji były jeszcze droższe, jak na przykład pojazd Star Wars Beskar inspirowany hełmem Mandalorian czy McLaren 765LT.

Cena wywoławcza Nissana Z Sport 2024 w Stanach Zjednoczonych wynosi 42 970 dolarów. Jest wyposażony w 3,0-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem, który zapewnia moc 400 koni mechanicznych i moment obrotowy 350 lb-ft (474 ​​Nm). Jest dostępny w różnych wykończeniach, z manualną lub automatyczną skrzynią biegów i różnymi funkcjami.

W porównaniu do Chevroleta Corvette Stingray, Nissan Z NISMO oferuje atrakcyjny stosunek wydajności do ceny, chociaż Corvette oferuje większą moc za nieco wyższą cenę.

Rosnąca popularność Fortnite

Fortnite w dalszym ciągu dominuje w branży gier dzięki swoim darmowym rozgrywkom i płatnościom, w których można wygrać. Unikalne połączenie dziecięcej grafiki i imponującego oświetlenia sprawia, że ​​jest to tytuł obowiązkowy dla wielu graczy. Dzięki regularnym aktualizacjom i współpracy z innymi franczyzami gra nadal się rozwija i generuje znaczne przychody.

Zdjęcie: Epickie gry

Źródło: www.autoevolution.com