Odkryj lokalizacje Skrzyń Boga w Fortnite Rozdział 5, Sezon 2

Skrzynie bogów są niezbędne do przetrwania w drugim sezonie Fortnite rozdział 5. Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące tych skrzyń bogów i ich lokalizacji.

Jakie są skrzynie bogów w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2?

Skrzynie Boga to jedne z najrzadszych skrzyń w Fortnite. W środku można znaleźć rzadką broń i inny sprzęt leczniczy, co jest ogromnym plusem. Jednak mocną stroną tych skrzyń jest Mityczna Moc. Możesz zdobyć Błyskawicę Zeusa i Skrzydła Ikara, które pomogą Ci wygrać Królewskie Zwycięstwo.

Wszystkie lokalizacje Skrzyń Boga Olimpu w Fortnite

Skrzynie Bogów Olimpu znajdują się w południowo-wschodniej części mapy, głównie w pobliżu góry. Aby znaleźć więcej niż jednego na tym samym obszarze, możesz wejść do Zamku Bitwy Brawlerów lub Pałacu Zeusa na Górze Olimp. Jeśli nie chcesz na początku stawić czoła żadnym przeciwnikom, wyląduj w pobliżu budynków i rozejrzyj się za pomieszczeniem z biblioteką oraz podziemną lokacją na wschód od tej lokacji.

Wszystkie lokalizacje Skrzyń Boga Podziemia w Fortnite

Skrzynie Bogów Zaświatów można znaleźć głównie w pobliżu Ponurej Bramy w północno-zachodniej części mapy. To świetne miejsce, jeśli nie chcesz walczyć na początku gry. Niektóre skrzynie znajdują się także na obrzeżach północno-zachodniego regionu mapy. Spójrz na powyższy obrazek, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie Boskich Skrzyń.

Oto lokalizacje Boskich Skrzyń Olimpu i Zaświatów w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2. Ile mocy mitycznej uzyskasz z tych skrzyń? Powiedz nam w komentarzach!

Źródło: beebom.com