Odkryj Lewisa Hamiltona i jego psa Roscoe w serii ikon Fortnite

Fortnite zyskuje obsługę fanów dzięki nowemu zestawowi Lewisa Hamiltona

Fortnite, popularna gra typu Battle Royale od Epic Games, jest w tym miesiącu dostępna w trybie obsługi fanów. Gra doczekała się już sezonu Fortnite OG, który przeniesie wszystkich z powrotem do Rozdziału 1. Aby pójść jeszcze dalej, twórcy właśnie ogłosili zupełnie nowy zestaw Lewisa Hamiltona, który ma pojawić się w sklepie z przedmiotami 17 listopada.

Lewis Hamilton dołącza do serii ikon Fortnite

Kierowca F1 Hamilton dołączy do Icon Series Fortnite, w skład której wchodzi kilka wielkich nazwisk, takich jak Marshmallow, Major Lazer, Travis Scott i nie tylko, od artystów i nazwisk takich jak Neymar Jr., Harry Kane, LeBron James i jeszcze więcej wśród sportowców.

Złożony zestaw dla fanów Lewisa Hamiltona

Zwiastun zaczyna się od Hamiltona przechodzącego przez labirynt luster, gdzie nagle widzi zmieniające się w nich swoje odbicie. Następnie Hamilton przebiega przez szybę, co powoduje, że wchodzi do szczeliny, która przenosi go na wyspę Fortnite, jednak pojawia się w zupełnie nowym stroju, głównie czarnym z maską i zielonymi, złotymi i fioletowymi akcentami.

Uwaga: słynny pies Hamiltona również będzie częścią zestawu. Jak pokazano pod koniec zwiastuna, Roscoe występuje w roli Back Blinga, ubranego w kostium podobny do Hamiltona. Roscoe siedzi także przed dołączoną do zestawu lotnią, która wyglądem przypomina deskę surfingową. Trzeci przedmiot znajdujący się w zestawie to narzędzie do żniw, które swoim kształtem przypomina miecz.

Fortnite: darmowa gra typu Battle Royale dostępna na wielu platformach

Fortnite to darmowa gra typu Battle Royale firmy Epic, dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Mac, PC w Epic Games Store oraz na urządzeniach z Androidem.

Źródło: www.bing.com