Odkryj działanie Nitro w Fortnite: wszystko, co musisz wiedzieć

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Nitro w Fortnite, tej tajemniczej substancji wprowadzonej przez unikalne postacie w Rozdziale Piątym Sezonu Trzeciego.

Co robi Nitro w Fortnite?

Nitro sprawia, że ​​jesteś praktycznie niepokonany, zapewniając graczom i pojazdom różne specjalne korzyści, które działają przez ograniczony czas. Ta moc poprawia wiele aspektów rozgrywki, począwszy od drobnych ulepszeń, takich jak zmniejszenie zużycia wytrzymałości, po większe korzyści, takie jak odporność na obrażenia od upadku. Możesz zdobyć wzmocnienie Nitro tymczasowo lub na stałe, w zależności od sposobu, w jaki je zdobyłeś.

Tymczasowe i trwałe formy wzmocnienia Nitro

Tymczasowe formy wzmocnienia Nitro, które działają przez krótki czas przed wygaśnięciem, obejmują:

Stałe formy wzmocnienia Nitro, które trwają tak długo, jak trzymasz powiązane z nimi przedmioty, to:

Kiedy wzmocnienie Nitro jest aktywne, ikona gracza w lewym górnym rogu jest otoczona specjalnym świecącym pierścieniem Nitro. W lewym dolnym rogu znajduje się również pasek Nitro, na którym możesz sprawdzić, ile czasu pozostało do zaniku efektu lub czy jest on trwały. Pojazdy stają się znacznie trwalsze po napełnieniu Nitro.

Skutki Nitro w Fortnite

Nitro zapewnia nieco inne efekty w zależności od tego, czy zostanie zastosowane na graczach, czy na pojazdach. Ogólnie rzecz biorąc, ten przedmiot jest w zasadzie przydatnym wzmocnieniem, które poprawia prawie każdy aspekt rozgrywki w Fortnite. Oto wszystkie dokładne efekty aktywowane po wejściu w stan Nitro:

W pojazdach korzystających ze wzmocnienia Nitro doświadczasz:

Gracze ze wzmocnieniem Nitro doświadczają:

Musisz uzyskać efekt Nitro, aby ukończyć wiele różnych zadań, takich jak te z linii zadań Szybki start i linii zadań Witamy na pustkowiach. Nawet poza wykonywaniem zadań efekt ten może okazać się niezwykle przydatny, więc pamiętaj o polowaniu na Nitro za każdym razem, gdy grasz.

Źródło: www.bing.com