Odblokuj skórkę Super Shredder TMNT w Fortnite

Jak odblokować skórkę TMNT Super Shredder w Fortnite

Długo oczekiwane wydarzenie Cowabunga wreszcie nadeszło, dając graczom Fortnite możliwość poznania życia na wzór Żółwi Ninja. Ale każdy chce wiedzieć, jak zdobyć jackpot. Oto jak odblokować skórkę TMNT Super Shredder w Fortnite.

Żółwie Ninja w centrum uwagi w Fortnite

Żółwie Ninja po raz pierwszy pojawiły się w Fortnite, gdy Leo, Raph, Mikey i Donnie otrzymali skórki ze sklepu z przedmiotami. Dołączyła do nich ich przyjaciółka April O’Neil i wyzwania w grze, jednak Żółwiom to nie wystarczyło i teraz powrócili do Fortnite w ramach wydarzenia Cowabunga.

Ten nowy crossover obejmuje zarówno płatny, jak i bezpłatny karnet na wydarzenie. Darmowa wersja zawiera kilka całkiem fajnych przedmiotów, takich jak rysik do basu Kuro Kabuto i plecak do pizzy TMNT. I choć wszystko w porządku, ludzie są naprawdę zainteresowani ostatnim przedmiotem do odblokowania w płatnej przepustce na wydarzenie, skórką Super Shredder.

Jak zdobyć skórkę TMNT Super Shredder

Shredder to oczywiście najbardziej charakterystyczny wróg Żółwi. Jest przywódcą Klanu Piechoty i zawsze jest cierniem w boku Mistrza Splintera i jego uczniów. Teraz złoczyńca przybywa na wydarzenie Cowabunga za pośrednictwem zwykłej skórki Shredder, którą można kupić w ramach płatnej przepustki na wydarzenie, ale styl Super Shredder jest jeszcze lepszy.

Aby odblokować styl Super Shredder, gracze muszą kupić płatną przepustkę na wydarzenie i zebrać 11 000 Szlamu, który można zdobyć wykonując zadania w zakładce „Zadanie Splinter: Wojna Ooze”. Na szczęście większość wyzwań jest dość łatwa i można je ukończyć podczas zwykłych rozgrywek typu Battle Royale.

I tak możesz odblokować skórkę TMNT Super Shredder w Fortnite. Fortnite jest już dostępny na różnych platformach, w tym na Meta Quest 2 i 3.

Źródło: www.escapistmagazine.com