Odblokuj i ulepsz swoją wioskę rebeliantów w Lego Fortnite

Wioska Rebeliantów jest już dostępna w Lego Fortnite w ramach wydarzenia Gwiezdne Wojny 2024. I dobra wiadomość: po zakończeniu wydarzenia wioska pozostanie dostępna, więc Twoje wysiłki w jej rozwoju nie pójdą na marne!

Jak znaleźć i ulepszyć swoją wioskę rebeliantów w Lego Fortnite

Aby znaleźć Wioskę Rebeliantów w Lego Fortnite, będziesz potrzebować Macrobinoculars. Możesz je zdobyć rozmawiając z Kapitanem Bravarą, który zwykle znajduje się w pobliżu twojej głównej wioski.

Po rozmowie z nim i udowodnieniu, że jesteś przyjacielem, wręczy ci Makrobinokular. Następnie wyposaż je w menu przedmiotów i użyj polecenia akcji, aby z nich skorzystać.

Rozglądaj się, aż na ekranie pojawi się logo Rebelii. Dzięki temu dowiesz się o lokalizacji pobliskiej jaskini rebeliantów i jej odległości od ciebie.

Idź do tej jaskini. Będziesz wiedział, że go znalazłeś, gdy zobaczysz flagę rebeliantów i rebeliantów stojących przy jej wejściu.

Będąc już w jaskini, podążaj główną ścieżką, aż dotrzesz do wyjścia oznaczonego większą liczbą flag.

Będziesz teraz na wyspie, na której rozbili się Rebelianci i Imperium. Wyjmij ponownie makrobinokular i poszukaj kolejnego symbolu rebeliantów. Kieruj się w kierunku wskazanym przez symbol, aby znaleźć w wiosce Kapitana Bravarę.

Jak ulepszyć swoją wioskę rebeliantów w Lego Fortnite

Aby ulepszyć swoją wioskę rebeliantów w Lego Fortnite, musisz realizować różne cele i rozbudowywać bazę, dodając budynki rebeliantów.

Możesz sprawdzić, jakie są pozostałe cele, wchodząc w interakcję z wersją Rynku w Wiosce. Znajdziesz tam listę zadań do wykonania i swoje postępy:

Będziesz także mógł zobaczyć swój postęp w kierunku następnego poziomu wioski i materiały potrzebne do ulepszenia.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych zadań i zebraniu wystarczającej ilości materiałów będziesz mógł ulepszyć wioskę za pomocą polecenia podanego w prawym dolnym rogu ekranu.

Pamiętaj, że poziom 10 to maksymalny poziom, jaki możesz osiągnąć dla Wioski. Gdy osiągniesz ten poziom, nadal będziesz mógł dodawać przedmioty, ale nie zobaczysz za to żadnych znaczących nagród.

Źródło: www.bing.com