Oczekuje się, że Fortnite zablokuje użytkowników wykorzystujących boty Discord, zgodnie z wyciekiem


Fortnite przez cały okres swojej działalności zdobyła rzeszę fanów liczącą miliony graczy, a wokół niej wyrosła długotrwała społeczność. Okazało się to w dużej mierze pozytywne dla gry, ale doprowadziło również do powszechnego oszukiwania przy użyciu exploitów, gdy tylko zostaną odkryte. A teraz niedawny exploit z grudnia ubiegłego roku przyniesie niektórym użytkownikom ban, zgodnie z nowym wyciekiem krążącym po Twitterze.

Według tweeta z Fortnite twórca treści iFireMonkey, ci, którzy użyli bota Discord, aby uzyskać exploit Slap Berry, wkrótce otrzymają falę banów od Epic Games. Byłoby to następstwem serii zakazów, które niektórzy gracze otrzymali tuż przed Bożym Narodzeniem w zeszłym roku. Teraz, gdy Epic w końcu wrócił z wakacyjnej przerwy, być może zamierza dogonić tych, którzy nadużywali jego systemów.

Gracze byli w stanie zdobyć setki poziomów, używając bota Discord, aby uzyskać dostęp do niewydanych trybów ograniczonego czasu (LTM), w których mogli zebrać nieograniczoną liczbę Slap Berries. Dzięki stałej stawce PD za każdą akcję gracze mogli grać w ten system przez setki poziomów, omijając przepustkę bojową i zdobywając nagrody za cały sezon w ciągu jednego popołudnia.

Epic był trochę niepewny, jeśli chodzi o egzekwowanie kar na podstawie wyczynów w przeszłości, więc nie jest zaskoczeniem, że wciąż się zdarzają. Ta akcja może zniechęcić fanów do znajdowania kodów, aby zdobyć więcej doświadczenia, ale jest to mało prawdopodobne.

Obecnie nie jest jasne, czy będą to tymczasowe, czy stałe zakazy, po prostu oczekuje się, że nastąpi to wkrótce. Tak czy inaczej, niektórzy gracze będą musieli nauczyć się żyć bez Fortnite przez chwilę i zastanów się, w jaki sposób zdobywają PD w grze.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/fortnite-is-expected-to-ban-discord-bot-exploit-users-according-to-leak