Obejrzyj zwiastun najnowszego sezonu 4. sezonu Fortnite Rozdział 4, który rozpocznie się jutro.

Ujawniono nowy cel czwartego sezonu czwartego Fortnite: Rozdział czwarty i fani mogą teraz zapoznać się z nowymi skórkami Przepustki bitewnej, a także motywem lotu w zwiastunie. Po kilku dniach dokuczania na oficjalnej stronie Fortnite na Twitterze, długo oczekiwany sezon zatytułowany „Last Resort” rozpoczyna się jutro (piątek, 25 sierpnia) z okresem konserwacyjnym zaplanowanym na północ PYT / 3:00 ET / 8:00 BST.

Ciekawe nowe miejsca

Chociaż nie widzieliśmy jeszcze nowej mapy czwartego sezonu, opis zwiastuna na YouTube wydaje się ujawniać nazwy kilku nowych lokalizacji. Brzmi ono: „Wampir Kado Thorne uczynił wyspę swoim domem w Fortnite Battle Royale: Rozdział czwarty, Sezon czwarty, wysysając bogactwa i skarby wyspy, aby sfinansować wspaniałe posiadłości: Sanguine Suites, Relentless Retreat i Eclipsed Estate. Ukradnij majątek Thorne’a, aby odzyskać to, co należy do wyspy i, co ważniejsze, pokrzyżować jego ostateczny plan. Los wyspy wisi na włosku, a kradzież staje się ostatecznością. Więc jesteś gotowy? »

Atrakcyjne nowe skórki

Nowe skórki są teraz wyraźnie widoczne, co stanowi ulgę w porównaniu z tajemniczymi i mrocznymi obrazkami, które w ostatnich dniach pojawiły się na Twitterze. Jest imponująca wersja kultowego wodnego przyjaciela Fishsticka, a także postać Ahsoki Tano z Gwiezdnych Wojen, zamaskowana postać uzbrojona w nóż, kierowca wyścigowy i młoda dziewczyna w kombinezonie, żeby wymienić tylko kilka. .

Obecnie do rozpoczęcia okresu konserwacji pozostało około 16 godzin. Jeśli nadal masz zadania do wykonania lub nagrody z Przepustki Bitewnej do odblokowania w Sezonie Trzecim, pamiętaj o ich ukończeniu, póki możesz. Gry wieloosobowe zostaną wyłączone na krótko przed rozpoczęciem prac konserwacyjnych.

Aby znaleźć więcej gier podobnych do Fortnite, sprawdź naszą listę najlepszych dostępnych obecnie gier typu Battle Royale. Możesz także przeczytać nasz wybór najlepszych darmowych gier, aby znaleźć inne tytuły, w które możesz grać bez wydawania ani grosza.

Źródło: www.bing.com