Obejrzyj wszystkie kostiumy z przepustki bojowej sezonu 1 Fortnite Rozdział 5

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Odkryj przepustkę bojową „Wielki Wybuch”.

Firma Epic Games ujawniła szczegóły dotyczące przepustki bojowej „Wielki Wybuch” na sezon 1. Fortnite Rozdział 5, która stanowi kontynuację fabuły nowego rozdziału, stawiając podziemny ruch oporu przeciwko tajnej organizacji „Społeczeństwo”. Gracze mogą odblokować tematyczne skórki obu frakcji, a także inne elementy kosmetyczne, przechodząc przez przepustkę bojową. W tym artykule przyjrzymy się karnetowi bojowemu Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 wraz ze wszystkimi zawartymi w nim kostiumami i nie tylko.

Przedmioty kosmetyczne zawarte w przepustce bojowej sezonu 1 Fortnite Rozdział 5

Elementy kosmetyczne zawarte w przepustce bojowej Fortnite „Wielki Wybuch” obejmują skórki, muzykę w lobby, ekrany ładowania, emotikony, szybowce, kilofy, opakowania na broń i nie tylko. Najważniejszym wydarzeniem jest możliwy do odblokowania projekt nadwozia z motywem Skorpiona dla niedawno wprowadzonych samochodów w Fortnite.

Przedmioty kosmetyczne zawarte w przepustce bojowej sezonu 1 Fortnite Rozdział 5: Skórki

Wśród skórek zawartych w przepustce bojowej Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 „Wielki Wybuch” znajdziemy między innymi: Hope, Oscar, Vengeance Jones, Nisha, Montague, Valeria, Peter Griffin (w niespodziewanej współpracy z popularnym serialem animowanym The Griffin Family) i Solid Snake z serii gier wideo Metal Gear Solid.

Przepustka bojowa na sezon 1 Fortnite Rozdział 5 będzie dostępna do 8 marca 2024 r., do godziny 2:00 czasu wschodniego. Dzięki rozbudowanym fabułom do odblokowania oraz zwykłym elementom kosmetycznym, karnet bojowy na ten sezon obiecuje zaangażować graczy nie tylko w zdobywanie kolejnych poziomów, ale także w celu uzyskania nowego wyglądu.

Wybór skórek, od ulubionych z Fortnite po nieprawdopodobne kolaboracje, sprawia, że ​​inauguracyjna przepustka bojowa z rozdziału 5 jest bardzo atrakcyjna dla większości graczy. Biorąc pod uwagę ciągłe wsparcie firmy Epic w zakresie elementów do odblokowania, istnieje silna zachęta do zakupu przepustki sezonowej i stopniowego zdobywania mnóstwa nagród.

Źródło: www.gameleap.com