Obejrzyj koncert na żywo Metalliki w Fortnite w ten weekend!

Na serwerach Fortnite wylądowało nowe, interaktywne wydarzenie z koncertem na żywo, które pozwoli ci zanurzyć się w pięciu kultowych utworach Metalliki i zapewnić wyjątkowe wrażenia z rozgrywki przy każdym utworze. Ale ten koncert będzie dostępny tylko przez ograniczony czas. Koncert Metalliki w Fortnite, znany również jako Fuel, Fire, Fury, będzie miał ograniczoną liczbę występów w weekend 22 i 23 czerwca. Każdy występ zapewnia graczom krótką możliwość dołączenia do lobby koncertowego i wzięcia udziału w przedstawieniu.

Jak dołączyć do koncertu Metalliki w Fortnite

Aby dołączyć do koncertu Metalliki, musisz mieć otwarty Fortnite od początku występu. Sprawdź swój harmonogram.

Sobota, 22 czerwca: 13:00 czasu polskiego, 16:00 czasu polskiego, 23 czerwca: 9 czasu polskiego, 13:00 czasu polskiego, 16:00 czasu polskiego. Chociaż ten przedział czasowy nie został potwierdzony, kilku graczy stwierdziło, że masz 30 minut do wzięcia udziału w koncercie po jego rozpoczęciu. Jeśli chcesz, możesz to zrobić kilka razy. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, w zakładce Odtwórz powinna pojawić się playlista utworzona przez Epic z tytułem „Metallica: Fuel”. Ogień. Furia. » To jest koncert Metalliki. Powinieneś móc uczestniczyć w pełnej grupie czterech osób, zarówno w grze publicznej, jak i prywatnej. Gdy ty i twoja drużyna będziecie gotowi, należy rozpocząć dobieranie partnerów. Jeśli bierzesz udział w grze publicznej, będziesz mieć wrażenie koncertu z pełną grupą 16 graczy.

Powinieneś załadować się do poczekalni, która wygląda jak stacja benzynowa pokryta burzą piaskową; Po zakończeniu odliczania powinno rozpocząć się przeżycie koncertowe. Koncert nie trwa długo, ale jest świetną zabawą. I powodzenia w walce z Mistrzem. Nie jest jasne, czy koncert Metalliki będzie dostępny w inne weekendy, więc nie przegapcie go!

Źródło: dotesports.com