Nowy wyciek z Fortnite ujawnia duże zaangażowanie Rocket League w kolejny tryb wyścigowy

Tryb wyścigowy Fortnite: w przygotowaniu crossover z Rocket League

Fortnite jest w trakcie sezonu OG, który przenosi grę z powrotem na pierwszą mapę z rozdziału 1, zapewniając graczom zdrową dawkę nostalgii. Sezon miesięczny kończy się na początku przyszłego miesiąca, kiedy to popularny tryb Battle Royale najwyraźniej przeniesie się do Rozdziału 5. Sezonu 1. Chociaż nie znamy wielu szczegółów na temat Rozdziału 5. Fortnite, pojawiło się kilka przecieków wskazujących, czego gracze powinni się spodziewać. Oczywiście wielka współpraca, o której myślą gracze, to niewątpliwie zbliżający się crossover z Lego, ale na tym zabawa się nie kończy. Już w sierpniu przecieki twierdziły, że w Fortnite pojawi się nowy tryb wyścigowy, a dziś nowe przecieki ujawniły, że Rocket League odegra dużą rolę w wyskakującym wydarzeniu.

Rocket League mocno angażuje się w tryb wyścigowy

Ten wyciek pochodzi od ShiinaBR na Twitterze. Nawet jeśli traktować ten wyciek z przymrużeniem oka, nadal mają stosunkowo solidne osiągnięcia, jeśli chodzi o publikowanie informacji o Fortnite. Nie oznacza to, że powinieneś to zaakceptować całym sercem, ale wydaje się uzasadnione. Intrygujące w tym wycieku jest to, że Shiina twierdzi, że playlista trybu wyścigowego wykorzystuje obecnie obraz z Rocket League jako domyślną grafikę. To zdjęcie zostało wykonane przez fana kilka lat temu, co dodało całości dziwnego charakteru. Można by założyć, że Epic, jako wydawca Rocket League, miałby mnóstwo oficjalnych zdjęć, ale jest to zdjęcie dobrej jakości. Tak czy inaczej, wydaje się to potwierdzać, że gra samochodowa w piłkę nożną odegra główną rolę w długo oczekiwanym trybie wyścigowym.

Aktualizacja trybu wyścigowego w Fortnite

Aktualizacja trybu wyścigowego w Fortnite została pierwotnie ujawniona przez iFireMonkey na Twitterze, innego znanego autora przecieków o Fortnite. Niektóre szczegóły są trochę niejasne, ale wiemy, że pojawi się ona w Rozdziale 5 Sezonu 1 i będzie zawierać własną Przepustkę Bitewną. Oprócz tego dostępne będą cztery różne tryby gry: Death Race, Easy Rider, Casual i Competition. Kart jest podobno aż 17, choć liczba ta mogłaby być mniejsza. Oryginalny wyciek twierdził, że będzie „12 map zwykłych, 4 mapy rankingowe” i „mapa o nazwie „Circuit Whiplash”. » Możliwe, że te karty w pewnym stopniu się pokrywają, chociaż z przecieków nie wynika to jasno.

Data premiery Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Obecnie wydarzenie zamykające sezon Fortnite OG rozpocznie się 21 listopada, a sezon oficjalnie zakończy się 3 grudnia. Wydarzenie na żywo kończące sezon będzie prawdopodobnie miało coś wspólnego z wehikułem czasu, który powoduje ciągłe zmiany na mapie przez cały sezon OG. To powiedziawszy, większość tych informacji pochodzi z różnych przecieków, które pojawiły się wokół Season OG, a deweloper Epic Games może zdecydować się na zmianę sytuacji w ostatniej chwili. Tak czy inaczej, prawdopodobną datą premiery pierwszego sezonu rozdziału 5 wydaje się być 3 lub 4 grudnia, w zależności od tego, ile przestojów potrzeba.

Źródło: www.bing.com