Nowy wyciek Fortnite jest podekscytowany graczami z pierwszego rozdziału OG


To wygląda jak Fortnite Sezon 3 nie tylko doda to, co może być najbardziej potężną bronią, ale wygląda na to, że trzeci sezon nowego rozdziału przyniesie coś dla tych, którzy grali w grę Battle Royale podczas Rozdziału 1. Wyciek pochodzi dzięki uprzejmości znanego przeciekacza Fortnite, HypeX, który ma bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o przecieki. Nie jest jasne, czy wyciek jest wynikiem ostatniej aktualizacji danych, czy też informacji poufnych, ale w każdym przypadku HypeX twierdzi, że trwają prace nad „Siedmioma” wersją dronów z sezonu 9.

HypeX nie ujawnia daty premiery, więc możliwe, że nadejdzie w tym sezonie, ale jeśli jest w toku, wydaje się bardziej prawdopodobne, że będzie to dodatek do sezonu 3 lub później. Zazwyczaj, gdy coś takiego przecieka, mija kilka miesięcy, zanim zostanie dodane do właściwej gry.

Niestety na razie jest to rozmiar przecieku, który mimo źródła należy brać z przymrużeniem oka, bo nie jest oficjalny i może ulec zmianie. Może nad tym trwają prace, ale w tworzeniu gier wszystko się zmienia. Od momentu premiery Epic Games pracowało nad wieloma rzeczami dla Fortnite które nigdy nie ujrzały światła dziennego.

W momencie publikacji firma Epic Games nie skomentowała tego przecieku i stworzonych przez siebie spekulacji. Nigdy nie komentuje przecieków, więc nie spodziewamy się, że to się zmieni, ale będziemy monitorować sytuację na wszelki wypadek, aby zapewnić wszelkie aktualizacje.

Fortnite jest dostępna za darmo na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Aby uzyskać więcej informacji na temat darmowej i popularnej gry battle royale, kliknij tutaj.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8935E152EFE2414CA1CEF4E27D9A6D6A&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnite-season-3-chapter-1-leak-drones%2F&c=4655952131328451774&mkt=fr-fr