Nowy tryb „Przeładuj” i skórka Jacka Sparrowa w Fortnite: szczegóły

Fortnite otrzymało dzisiaj aktualizację wprowadzającą zupełnie nowy tryb „Przeładuj” wraz z innymi nowymi funkcjami. Możesz to sprawdzić już teraz, ale jest jeszcze jedna nowa funkcja, która jest nadal niedostępna. Przepustka „Przeklęte żagle” z motywem Piratów z Karaibów została dzisiaj udostępniona na krótki czas, choć oficjalnie nie zaplanowano jej premiery na 19 lipca 2024 r. Od tego czasu została usunięta ze sklepu Fortnite.

Ekskluzywne skórki Jacka Sparrowa dostępne z wyprzedzeniem

Gracze, którym udało się kupić przepustkę po jej udostępnieniu, otrzymali natychmiastowy dostęp do skórki Jacka Sparrowa, dostępnej w wersji zwykłej i LEGO. Mimo że był to błąd, ci gracze nadal będą mogli używać swoich skórek Jacka Sparrowa, co zapewni im dodatkową przewagę w nadchodzącym miesiącu.

Wiele nagród związanych z piratami do odblokowania

Przepustka umożliwia także odblokowanie kilku gadżetów związanych z piratami, takich jak emotki, skórki i ikony. Jednak nawet jeśli udało Ci się kupić przepustkę z wyprzedzeniem, nie będziesz mógł zrobić postępów w odblokowaniu tych nagród przed planowaną datą.

Aby w pełni skorzystać z przepustki Cursed Sails, poczekaj do 19 lipca

Jeśli przegapiłeś tę okazję, będziesz musiał poczekać do 19 lipca, aby zdobyć wszystko, co ma do zaoferowania przepustka Cursed Sails. W międzyczasie obejrzyjcie kilka zdjęć tego, co nadejdzie, dzięki uprzejmości dawcy Fortnite @iFireMonkey, w tym skórki dla postaci takich jak Davy Jones i Elizabeth Swann:

Źródło: gonintendo.com