Nowy tryb przeładowania Fortnite: 40 graczy, klasyczna broń, klasyczne lokalizacje – Pobierz generator!

Fortnite Reload, nowy, epicki tryb skupiający 40 graczy, klasyczna broń, kultowe lokalizacje i wiele więcej, będzie dostępny od 20:00 czasu francuskiego. Dodatkowo liczniki czasu odrodzenia rozpoczynają się po 30 sekundach i wydłużają się w dalszej części meczu w trybie Squad. Krótkie lub bez wypełniacza. Korony zwycięstwa, zadania wymagające 20 000 PD i nagrody, takie jak Cyfrowy pociąg bojowy i Szybowiec Rezzbrella, są dostępne w Fortnite Reload.

Epic Games zaskoczyło wczoraj fanów Fortnite, potwierdzając, że w ten weekend zostanie udostępniona zupełnie nowa aktualizacja.

Nie będzie to prosta aktualizacja, ponieważ oznacza ona pojawienie się Fortnite Reload, zupełnie nowego trybu, który wielu porównuje do słynnego trybu gry Warzone Resurgence.

Nowy tryb akcji ma mniejszą skalę i tylko 40 graczy ląduje na tej mniejszej wyspie Battle Royale i ma możliwość wznowienia rozgrywki po zakończeniu odliczania.

Reload zawiera także różnorodne klasyczne bronie i lokalizacje do odkrycia przez graczy, w tym ulubione przez wszystkich miejsce zrzutu, Wykrzywione Wieże. Jeśli chodzi o broń, znajdziesz broń taką jak strzelba taktyczna, wyrzutnia rakiet, karabin snajperski powtarzalny i wiele innych.

Według Epic Games dzisiejsza aktualizacja jest już dostępna na wszystkich obsługiwanych platformach, ale tryb Fortnite Reload zostanie uruchomiony dopiero o 20:00 czasu pacyficznego.

Choć wszyscy będziemy musieli cierpliwie poczekać do dzisiejszego dnia, aby poznać nowy tryb Przeładowania w Fortnite, firma Epic Games ujawniła wszystkie szczegóły dotyczące nowego trybu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z pełnymi informacjami o dzisiejszej aktualizacji poniżej.

Źródło: www.bing.com