Nowy tryb gry „Przeładuj” w Fortnite: Wykrzywione Wieże powraca 22 czerwca.

Fortnite Reload: Co nowego w letniej aktualizacji z 22 czerwca?

Dobra wiadomość dla fanów Fortnite: popularna gra otrzyma nowe dodatki w letniej aktualizacji już 22 czerwca. Ta aktualizacja zawiera nowy tryb gry o nazwie Reload, który przeniesie graczy z powrotem do Tilted Towers, oryginalnej mapy Fortnite. Firma Epic Games ogłosiła ten nowy tryb gry w piątkowym poście na X, wraz z siedmiosekundowym zwiastunem. Firma udostępniła później na YouTube link przekierowujący do premiery zwiastuna premierowego Fortnite Reload, zaplanowanej na 22 czerwca o północy czasu wschodniego.

Oprócz Tilted Towers firma Epic Games przywraca inne klasyczne gry Fortnite, w tym Pleasant Park, Lil’ Loot Lake i Retail Row. Inne interesujące miejsca to Lazy Laps, które wydaje się zastępować tor wyścigowy z mapy OG z rozdziału 1, oraz Sandy Sheets, które zabiorą graczy na plażę. Gracze będą eksplorować mapę OG, grając w nowy tryb gry Fortnite, zwany Reload. Epic Games nie ujawniło jeszcze oficjalnie szczegółów trybu rozgrywki, jednak przecieki wskazują, że będzie on podobny do klasycznego trybu Battle Royale, z tą różnicą, że gracze będą mogli odrodzić się, gdy członek ich drużyny będzie jeszcze żywy .

Kiedy zostanie wydany Fortnite Reload?

Firma ogłosiła na X 21 czerwca, że ​​nowy tryb zostanie wydany „następnego dnia”, czyli 22 czerwca. Minęło około sześciu miesięcy, odkąd gracze ostatni raz widzieli Wykrzywione Wieże. Firma Epic Games przywróciła mapę podczas Rozdziału 4: Sezon OG, który oficjalnie był Sezonem 27, Rozdział OG. Miało to miejsce od 3 listopada 2023 r. do 2 grudnia. W tamtym czasie firma Epic Games skupiała się na powrocie w czasie do rozdziału 1 i ponownym przeżywaniu momentów z sezonów 5 do X rozdziału 1.

Mapa OG Fortnite i nowy tryb przeładowania niczego nie zastąpią. Gracze będą mogli cieszyć się nowymi funkcjami według własnego uznania, bez utraty istniejących trybów gry. Na razie możemy jedynie spekulować na temat zawartości łupu. Wydaje się jednak prawdopodobne, że będzie zawierał elementy przypominające erę OG w Fortnite, tak jak miało to miejsce w Rozdziale 4: Sezon OG.

Źródło: www.cnet.com