Nowy szef kreatywny Fortnite to weteran Marvel Cinematic Universe (MCU) i God of War.

Epic Games, jeden z najbardziej znanych w branży twórców gier wideo, niedawno mianował nowego dyrektora kreatywnego na miejsce Donalda Mustarda. Charlie Wen, nowy szef Fortnite i mistrz fikcyjnego uniwersum gry, jest weteranem God of War i Marvel Cinematic Universe (MCU). Oto, co musisz o tym wiedzieć.

Nowy kierunek dla Fortnite

Przez kilka lat Donald Mustard odegrał kluczową rolę w kreowaniu wizji firmy jako osoby odpowiedzialnej za stworzenie Fortnite. Od czasu jego niedawnego odejścia z Epic Games na stanowisku głównego dyrektora kreatywnego (CCO) wielu graczy w społeczności niepokoi się tym, kto będzie w stanie kontynuować tradycję Mustarda polegającą na tworzeniu wysokiej jakości treści dla Fortnite. I wygląda na to, że Epic Games znalazło swojego człowieka.

Charlie Wen: znana postać w branży

Charlie Wen jest dobrze znaną postacią w branży gier wideo i filmu ze względu na swoje wybitne doświadczenie w obu dziedzinach. Zaprojektował postać Kratosa na potrzeby pierwszej gry God of War i przez wiele lat kierował działem rozwoju wizualnego Marvel Studios. Był także kluczowym graczem w dziale filmowym Riot Games i projektował światy do filmów MCU, w tym między innymi Thora, Iron Mana i Kapitana Ameryki.

Serdecznie witamy od społeczności Fortnite

Kiedy 11 września 2023 r. Wen ogłosił tę wiadomość na swojej oficjalnej stronie X, zaczęły napływać komentarze społeczności Fortnite, witając Wen w ekosystemie Epic. Jeden z graczy powiedział: „Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co dla nas przygotowałeś. Inny dodał: „Uważaj, czego chce społeczność. » Dodatkowo napłynęły komentarze od znanych twórców treści, takich jak SypherPK i SquatingDog, aby powitać nowego szefa Fortnite.

Gdy Wen rozpoczyna pracę na stanowisku głównego dyrektora kreatywnego w Epic Games, społeczność Fortnite nie może się doczekać, co przygotował, a niektórzy fani spekulują nawet na temat kolejnej współpracy z Marvelem lub God of War w grze.

Źródło: www.bing.com