Nowy szef kreatywny Fortnite, dawniej Marvel Cinematic Universe i God of War

Epic Games, jeden z najbardziej znanych w branży twórców gier wideo, po odejściu Donalda Mustarda mianował niedawno nowego dyrektora kreatywnego (CCO). Charlie Wen, nowy szef i ekspert historii Fortnite, jest weteranem God of War i Marvel Cinematic Universe (MCU). Oto, co musisz o tym wiedzieć.

Charlie Wen: nowy szef Fortnite i CCO Epic Games

Charlie Wen jest dobrze znaną postacią w branży gier wideo i filmu dzięki swojej niezwykłej karierze w obu dziedzinach. W szczególności stworzył projekt postaci Kratosa na potrzeby pierwszej gry God of War i przez wiele lat stał na czele działu rozwoju wizualnego w Marvel Studios. Wen odegrała także integralną rolę w kierowaniu działem filmowym Riot Games i projektowaniu uniwersów do filmów MCU, takich jak Thor, Iron Man, Kapitan Ameryka i nie tylko.

Serdecznie witamy od społeczności Fortnite

11 września 2023 roku Wen ogłosił tę wiadomość na swojej oficjalnej stronie, obiecując, że nadchodząca podróż będzie „naprawdę epicka”. Społeczność Fortnite ostro zareagowała na to ogłoszenie, witając Wen w ekosystemie Epic. Niektórzy gracze powiedzieli: „Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co dla nas przygotowałeś” i „Proszę zwrócić uwagę na życzenia społeczności”. Znani twórcy treści, tacy jak SypherPK i SquatingDog, również wyrazili swoje wsparcie i entuzjazm dla nowego szefa Fortnite.

Nowe perspektywy dla Fortnite?

Gdy Wen rozpoczyna pracę na stanowisku dyrektora kreatywnego w Epic Games, społeczność Fortnite nie może się doczekać, co przygotował. Niektórzy fani spekulują nawet na temat możliwej współpracy Fortnite z Marvelem lub God of War. Czas pokaże nam, co Charlie Wen przygotował dla gry, która podbiła miliony graczy na całym świecie.

Źródło: www.bing.com