Nowy strój Venoma zawitał do Fortnite


Fortnite dodał nowy strój postaci oparty na Jad z filmu Let There Be Carnage i Tom Hardy’s Eddie Brock, jego gospodarz dziennikarz. To już trzeci raz a Strój jadu został dodany do gry battle royale, poprzednie do dodania to Carnage i strój Venom, który został dodany w listopadzie 2020 r.

Strój Eddiego Brocka jest oparty na wyglądzie postaci z nadchodzącego filmu i zawiera emotikonę Venom Unleashed, która przekształci ostre dziennik w przerażającego Venoma. Możesz także zacząć jako Venom. W tym celu musisz wybrać ten styl w szafce. Jeśli chcesz przełączyć się na Eddiego, możesz podczas gry korzystać z tej samej emotki Uwolniony Jad.

Z Social

Wracając do innych specjalności stroju Eddiego Brocka, otrzymasz również kilof z kosą Symbiote, a pakiet jadu zawiera nowy strój z jadem, inny emotikon z pyszną przekąską, wąsy jadu na plecach, symbiotyczny szybowiec i symbiont Szlak śladowy.

Skórki postaci i stroje ze znanych serii filmowych lub komiksowych nie są niczym nowym w Fortnite. Gra wcześniej dodała skórki znanych postaci superbohaterów i złoczyńców z DC i Marvela, takich jak Thanos, Batman, Superman itp. Najnowsza postać celebryty, która została dodana do gry, została oparta na podobieństwie Willa Smitha.

FacebookŚwiergotLinkedin
Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B54234419D624EACB92EF3ABC0F20D78&url=https%3A%2F%2Fwww.gadgetsnow.com%2Fus%2Ftechnology-news%2Fvenoms-new-outfit-has-come-to-fortnite%2Farticleshow%2F86486449.cms&c=5942881597422491454&mkt=fr-fr