Nowy sezon Fortnite zrujnowany przez Deku’s Smash, gracze oburzeni

Współpraca popularnego anime My Hero Academia i Fortnite powróciła wraz z aktualizacją 26.10. I choć może to nie być zaskoczeniem dla graczy, biorąc pod uwagę poprzednią współpracę, dodanie wybuchowego ataku Deku w dalszym ciągu dzieli społeczność. Niektórzy gracze uważają nawet, że ten atak zrujnował cały sezon.

Uderzenie Deku, potężna umiejętność, której można przeciwdziałać

Nie można zaprzeczyć, że atak inspirowany anime jest potężny. Jednak stosunkowo łatwo jest skontrować w sezonie 4 Fortnite. Epic Games faktycznie dodało do gry Ścianę Lodu Todoroki, która okazuje się idealną kontrą na ten atak.

Pomimo tego środka zaradczego wielu graczy wyraża niezadowolenie z ataku Deku i chciałoby, aby został on szybko usunięty.

Kontrowersyjny przedmiot w Fortnite

Epic Games po raz kolejny dodało wybuchowy atak Deku do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Te zrzuty zaopatrzenia pojawiają się okresowo w bezpiecznej strefie gry i zawierają mityczne przedmioty My Hero Academia. Jednak mimo że Ściana Lodu jest odpowiednią odpowiedzią na te mityczne przedmioty, wielu graczy wciąż narzeka.

Gracz Reddita Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zepsuło doskonały sezon dodaniem tego legendarnego przedmiotu. „Ten sezon został przedstawiony jako najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Arsenał broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przytłaczających mitycznych przedmiotów, które rujnowałyby grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego zawsze musisz niszczyć to, co dobre? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał gracz Reddita.

64BitDragon zwróciło uwagę, że atak Deku zniknie z gry wraz z kolejną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością. ” Na szczęście. Według informacji o łatce znika wraz z następną aktualizacją.

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć tymi głupimi dodatkami” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Redditor allhailzamasu94 oferuje proste rozwiązanie ulepszenia przedmiotu: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”.

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za jego ponowne wprowadzenie. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, trudno dokładnie wiedzieć, czego wszyscy chcą.

Atak Deku zostanie usunięty wraz z aktualizacją v26.20, która prawdopodobnie zostanie wydana 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Ściany Lodu Todoroki i innych przedmiotów, aby temu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com