Nowy sezon Fortnite w Unreal Editor: pierwszy w 2025 roku

Najważniejsze wiadomości

Nowy, epicki sezon Fortnite stworzony za pomocą Unreal Editor dla Fortnite ogłoszony na rok 2025

Deweloper Fortnite, firma Epic Games, ujawniła, że ​​nowy sezon gry zostanie zbudowany i opracowany w całości w edytorze Unreal Editor for Fortnite (UEFN). Oczekuje się, że nowy sezon Fortnite wystartuje w 2025 roku i będzie pierwszym w popularnej grze bitewnej dla wielu graczy.

Rosnąca popularność Fortnite dzięki nowej zawartości i aktualizacjom

Od swojej pierwszej premiery w 2017 r. firmie Epic Games udało się uczynić Fortnite jedną z najpopularniejszych gier wideo na świecie, a specjalne wydarzenia, takie jak Fortnite OG, przyciągają znacznie ponad 40 milionów jednoczesnych graczy. Fortnite pozostaje świeży dzięki ciągłej fali nowej zawartości, od balansowania przedmiotów i broni po zupełnie nowe mapy i lokalizacje, które gracze mogą eksplorować. Nowy sezon Fortnite, Rozdział 5, Sezon 2, rozpoczął się 8 marca i potrwa do 24 maja, dając graczom dłuższy okres na korzystanie ze wszystkich korzyści nowej przepustki bojowej w tym sezonie.

Główna prezentacja Epic Games dotycząca Fortnite

Podczas prezentacji State of Unreal 2024 firma Epic Games ogłosiła wiele ekscytujących nowych funkcji, które zostaną dodane do Fortnite w nadchodzących miesiącach i latach. Jedno z największych ogłoszeń Epic Games ujawniło, że nowy sezon Fortnite zostanie stworzony w całości przy użyciu narzędzi Unreal Editor gry. Ten rozbudowany edytor poziomów jest już dostępny dla graczy, zachęcając społeczność do jeszcze większej kreatywności.

Źródło: gamerant.com