Nowy rozdział Fortnite: zauważalne zmiany zgodnie z opiniami, słuchaniem Epic Games

Zmiany w ruchu w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Fortnite nigdy nie pozostaje taki sam, zwłaszcza gdy wprowadzany jest nowy sezon. Jednak rozdział 5 znacząco zmienił sposób poruszania się postaci na wyspie, czyniąc tę ​​niezwykle popularną grę zupełnie inną niż przez ostatnie pięć lat. Na szczęście firma Epic usłyszała Twoją krytykę dotyczącą tej monumentalnej zmiany.

Oficjalny zespół Fortnite potwierdził rozmowę o ruchu na X (dawniej Twitter). „Szczerze mówiąc, podczas testów również zajęło nam kilka dni przyzwyczajenie się do nowego mechanizmu” – czytamy w poście w mediach społecznościowych. „Chcemy wprowadzić usprawnienia wizualne i zachęcać do podejmowania bardziej strategicznych decyzji w każdym momencie. »

Następnie Epic podkreśla, jak zmienił się ruch w Rozdziale 5, zwracając uwagę na nowe animacje, mniejszą prędkość biegu oraz większą prędkość ruchu w bok i do tyłu.

Słuchanie opinii graczy

Obecnie Epic chce dać graczom czas na przyzwyczajenie się do tych zmian w ruchu, mając nadzieję, że „z czasem zacznie to wydawać się naturalne”. » To powiedziawszy, zespół „wysłuchuje Waszych opinii” w nadchodzących dniach i tygodniach. Uwaga, to nie pierwszy raz, kiedy zmiana w rozgrywce podzieliła Fortnite. Kilka lat temu mechanika przeniesienia podzieliła bazę graczy i Epic ostatecznie się wycofał.

Co nowego w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Oprócz zmian w ruchu serwis GameSpot przedstawił wszystko, co nowe w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1. Inne duże dodatki do gry Battle Royale obejmują zupełnie nową wyspę, tarczę balistyczną i modyfikacje broni. Oczywiście dostępny jest także nowy karnet bojowy z nowymi skórkami i emotikonami.

Patrząc w przyszłość, w Fortnite przez cały tydzień będzie dostępna gra LEGO, zręcznościowa gra wyścigowa i następca Rock Band. Wygląda też na to, że wkrótce planowana jest współpraca z TMNT (Ninja Turtles).

Źródło: www.bing.com