Nowy film krótkometrażowy Family Guy: Peter Griffin mocno wkracza do Fortnite

Fortnite wita nowe kultowe postacie w Rozdziale 5!

Fortnite w dalszym ciągu poszerza swoją listę postaci, witając dwóch znaczących gości w Karnecie Bitewnym Rozdziału 5: Solid Snake z Metal Gear Solid i Peter Griffin z Family Guy. Wisienką na torcie jest to, że kultowy ojciec pojawia się w grze z animowanym filmem krótkometrażowym utrzymanym w stylistyce serialu. Przeprojektowany wygląd Petera z pewnością zaskoczy widzów, podobnie jak jego wysiłki mające na celu zmianę sylwetki.

Nowa twarz Petera Griffina

Po przybyciu do Fortnite Peter Griffin będzie miał całkowicie przeprojektowaną sylwetkę, bardziej muskularną niż kiedykolwiek. Ta zmiana została prawdopodobnie wprowadzona w celu zrównoważenia gry, aby uniknąć nieuczciwej przewagi dla innych graczy. Tak czy inaczej, tej przemianie Piotra nie brakuje humoru, o czym świadczy krótki film, który próbuje wyjaśnić tę metamorfozę. W nim Peter szuka porad fitness u kociego lekarza. Odmawiając stosowania się do porad zawartych w „Jak zbudować mięśnie w 30 dni”, zamiast tego decyduje się na przeterminowany „Slurp Juice” w celu zastrzyku energii. Obejrzyj cały film krótkometrażowy poniżej.

Miłość jego fanów do postaci Petera Griffina również zostaje nagrodzona, ponieważ przynosi ze sobą przedmioty inspirowane serialem. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest jego szybowiec „Petercopter”, który jest niczym innym jak niebieskim helikopterem w kształcie jego twarzy. Co więcej, najwierniejsi fani zwrócili już uwagę, że muskularny Peter nie jest czymś nowym w materiale źródłowym.

Fortnite Rozdział 5 i jego nowe funkcje

Rozdział 5 Fortnite rozpoczyna się dzisiaj, 3 grudnia, i przynosi więcej niż tylko postacie crossover. W tym nowym rozdziale wprowadzono także modyfikowalną broń, rozszerzone opcje ruchu, pociągi, którymi można jeździć i wiele innych nowych funkcji. Jest to dodatek do nadchodzącej współpracy pomiędzy Fortnite i Lego, w ramach której od 7 grudnia w samym Fortnite będzie można grać w grę o przetrwaniu. Fortnite miał niedawno swój największy dzień w historii, pięć lat po tym, jak stał się fenomenem gier typu Battle Royale.

Źródło: www.bing.com