Nowy bezprzewodowy kontroler PDP Riffmaster do PS5 i Xbox Series X dostępny w sklepie GameStop

Bezprzewodowy kontroler gitarowy Riffmaster firmy PDP dla PS5 i Xbox Series X|S

Bezprzewodowy kontroler gitarowy Riffmaster firmy PDP na PS5 i Xbox Series X|S (i PC) został natychmiast wyprzedany, gdy pojawił się w przedsprzedaży na początku tego roku. Późniejsze uzupełnienia również zniknęły w mgnieniu oka, ale teraz masz szansę zgarnąć to świeżo wydane urządzenie peryferyjne na Festiwal Fortnite. GameStop oferuje kontroler Riffmaster Xbox Series X|S w cenie 130 USD z bezpłatną wysyłką w ciągu jednego do trzech dni. Model ten współpracuje także bezprzewodowo z komputerem PC i Xbox One. Wersja kontrolera na PlayStation była również dostępna w magazynie, ale została wyprzedana.

Kontroler kompatybilny z Fortnite Festival

Jeden z najbardziej godnych uwagi nowych trybów gry w Fortnite w tym roku, Fortnite Festival, to w zasadzie zespół rockowy w Fortnite – został nawet opracowany przez Harmonix.

Aby było jasne, technicznie rzecz biorąc jest to kontroler Rock Band 4, ale w kwietniu firma Epic Games dodała obsługę różnych kontrolerów, w tym gitar Rock Band 4, Riffmaster firmy PDP oferuje połączenie bezprzewodowe z niskim opóźnieniem i zasięgiem 30 stóp, do 36 godzin pracy na baterii i jest wyposażony w wbudowane gniazdo audio 3,5 mm. Ma również elegancki czarny wygląd i jest składany, co ułatwia przechowywanie. Innymi słowy, jest to nowoczesna reinterpretacja plastikowych gitar z przeszłości.

Kontroler nowej generacji, który stanie się gwiazdą rocka na festiwalu Fortnite

Ciekawym wyborem jest joystick umieszczony z tyłu gryfu, naprzeciwko pierwszego progu (przycisku).

Jeśli masz w domu starą gitarę Rock Band 4, która jest nadal w dobrym stanie, powinna współpracować z Fortnite Festival. Jeśli jednak na przestrzeni lat udało Ci się zgubić swoją kolekcję (lub rozpada się ona po zbyt wielu koncertach), rozważ zakup tego eleganckiego nowego kontrolera na potrzeby swojej nowej kariery gwiazdy rocka na festiwalu Fortnite.

Źródło: www.bing.com