Nowość w Fortnite Reload: tryb akcji Battle Royale/Zero Construction – gry wideo

Fani Fortnite będą zachwyceni aktualizacją Fortnite Reload, trybem akcji dla Battle Royale i Zero Build z klasyczną bronią, klasycznymi lokalizacjami i klasyczną atmosferą.

Fortnite Reload: nowe, ekscytujące doświadczenie w grach

Premiera zaplanowana jest na sobotę, 22 czerwca, wkrótce po koncercie o godzinie 11:00 czasu polskiego.

Na mniejszej mapie, ze znanymi lokalizacjami, takimi jak Tilted Towers i Retail Row, Fortnite Reload oferuje 40-osobową rozgrywkę w oddziałach, w której, jeśli zostaniesz wyeliminowany, możesz zostać wskrzeszony… jako jeden członek twojej czteroosobowej drużyny pozostanie przy życiu. Trochę jak Resurgence w Call of Duty: Warzone.

Burza porusza się szybciej w Fortnite Reload, a całkowicie wyeliminowana drużyna oznacza koniec gry.

Jak działa przeładowanie Fortnite

Kiedy zostaniesz wyeliminowany, możesz rozpocząć czas odrodzenia, zamiast czekać na wskrzeszenie.

Liczniki przerzutów zaczynają się po 30 sekundach i zwiększają się do 40 sekund w dalszej części gry. Pozostali członkowie drużyny mogą zredukować liczniki, powalając lub eliminując przeciwnika, lub eliminując drużynę przeciwną.

Po zakończeniu odliczania zostaniesz ożywiony. Pod koniec gry przerzuty zostaną zatrzymane, co oznacza, że ​​wyeliminowani członkowie drużyny nie będą już mogli wrócić.

Nagrody za doładowanie Fortnite

Fortnite Reload zawiera zadania wprowadzające, z których każde zapewnia 20 000 PD. Ukończ trzy, aby odblokować cyfrowy kontratak do walki powietrznej, sześć, aby otrzymać opakowanie Pool Cubes, i dziewięć, aby otrzymać plecak do kąpieli NaNa! Jeśli wygrasz Królewskie Zwycięstwo, otrzymasz Szybowiec Rezzbrella.

Możesz dołączyć do Fortnite za darmo na PlayStation, Xbox, Switch, Android i PC. Fortnite jest również dostępny w usługach przesyłania strumieniowego w chmurze.

Po zalogowaniu i uruchomieniu Fortnite wybierz „Fortnite Reload” na ekranie Odkryj. Fortnite Reload to gra drużynowa (dla czterech graczy).

Źródło: venturebeat.com