Nowe zadania w Fortnite: Skórka Ahsoka Tano i jak ją zdobyć

Dowiedz się, jak zdobyć nową dodatkową skórkę Ahsoka Tano w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4! Czy jesteś gotowy, aby odblokować tę kultową postać z Gwiezdnych Wojen? Podążaj za liderem !

Fortnite: Jak zdobyć skórkę Ahsoka Tano

Skórka Ahsoka Tano to dodatkowa nagroda zarezerwowana dla posiadaczy przepustki bojowej na sezon 4 Fortnite Rozdział 4. Będzie dostępna w grze od 26 września. Oto jak odblokować tę uroczą skórkę w Fortnite Rozdział 4:

Ponieważ skórka Ahsoka Tano jest nagrodą dodatkową, jej elementy kosmetyczne można odblokować jedynie po ukończeniu określonych misji. Ale nie martw się, większość misji jest dość łatwa, więc nie powinieneś mieć problemu z ich szybkim ukończeniem. Oto znane dotychczas misje:

  • Zdobądź tarcze
  • Bądź pierwszym, który otworzy skrzynię, pierwszym, który wyeliminuje przeciwnika i pierwszym, który wyląduje na ziemi (tę misję można ukończyć w ciągu kilku gier)
  • Przetrwanie kręgów burzy
  • Zadawaj obrażenia bronią białą
  • Wykonuj misje robocze
  • Zadawaj obrażenia wrogom

Wszystkie pozostałe questy i nagrody do odblokowania nie są jeszcze znane, ale oczywiście zaktualizujemy artykuł, gdy tylko pojawią się w grze.Jeśli masz problemy z niektórymi questami, możesz znaleźć do nich poradniki. Najtrudniejszy z nich w w naszej sekcji „Wyzwania Fortnite”.

Ten post zawiera linki partnerskie oznaczone symbolem kup. Dzięki tym linkom możemy otrzymać niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: Earlygame.com