Nowe wydarzenie Star Wars w Fortnite: zadania i nagrody do wygrania

Nowe wydarzenie Star Wars w Fortnite Battle Royale z nowymi zadaniami, za które można zdobyć darmowe nagrody. Oto jak je zrobić.

Fortnite x Star Wars: cykliczna współpraca

Fortnite x Star Wars to najczęstsza współpraca w grach. Każdego roku gracze otrzymują bogactwo treści z tej kultowej serii, czy to miecze świetlne, czy nowe przedmioty kosmetyczne.

Tym razem, w Rozdziale 5 Sezonu 2, współpraca w ramach Gwiezdnych Wojen otwiera się także na tryby LEGO, Festiwal i Wyścigi Rakietowe. Jednak tryb Battle Royale otrzyma również część nowych zadań, broni i nagród dla graczy.

Zadania z Gwiezdnych Wojen w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 i nagrody

Wydarzenie Star Wars Fortnite rozpoczęło się 3 maja 2024 r. i potrwa do 14 maja o 4:00 rano w trybach Battle Royale i Zero Build.

Wydarzenie dodaje nową broń Wookie Bowcaster, ujawnia Blaster E-11, miecz świetlny Dartha Vadera i wprowadza trzy nowe skórki kosmetyczne. Tryb LEGO Fortnite ma jednak własną miniprzepustkę do zdobywania nagród.

Ale jeśli chodzi o Battle Royale, będziesz musiał ukończyć zestaw zadań, aby zdobyć darmowe przedmioty i XP.

Zadania i nagrody z Gwiezdnych Wojen w Battle Royale

Podczas tego crossovera w Fortnite Battle Royale będą dostępne dwie fazy zadań z Gwiezdnych Wojen.

Za ukończenie pięciu z tych zadań otrzymasz poziom przepustki bojowej, a za ukończenie dziesięciu z nich plecak AWR Pack.

Część 1: Luke i Chewbacca

Wyprawa Luke’a i Chewbacci rozpoczęła się 3 maja o godzinie 9:00. Oto wszystkie wyzwania i nagrody związane z tym zadaniem oraz to, co możesz zdobyć na każdym etapie.

Część 2: Lando i Imperium

Zadania Lando i Imperium rozpoczną się 7 maja o 9:00. Zaktualizujemy tę sekcję, gdy tylko wyzwania staną się dostępne w Fortnite.

Źródło: www.dexerto.com