Nowe wycieki wydarzeń, aktywacja Złotej Kostki i oczekiwane zmiany map


Wraz z wielkim finałem, który zakończył sezon 7, sezon 8 Fortnite Rozdział 2 ukazał się kilka dni temu. Przed premierą 8. sezonu w Internecie pojawiło się kilka przecieków, które sugerowały powrót kostek do gry. Podczas gdy Kevin the Cube powrócił do wieloosobowej gry Battle Royale w Fortnite Season 8, przecieki na jej temat zaczęły pojawiać się w Internecie, sugerując, co wkrótce pojawi się w grze.

Ostatnio eksplorator i wyciek danych Fortnite iFireMonkey tweetował o nadchodzącym wydarzeniu w grze, które może nosić nazwę „Guawa” i mieć siedem faz. Dla porównania, niedawne wydarzenie Fortnite zatytułowane Operation Skyfire nosiło nazwę kodową „Kiwi”, a najnowszy wyciek wygląda podobnie. Jednak w tej chwili niewiele wiadomo o wydarzeniu w Guawie. Obie operacje, Sky Fire i Rift Tour mają odpowiednio pięć i 15 faz.

Golden Cube może być gwiazdą nadchodzącego wydarzenia Fortnite w sezonie 8

Oprócz wydarzenia Kiwi, kostki na wyspie zaczęły się teraz poruszać, a fani oczekują, że może to oznaczać nadchodzące wydarzenie. Wielu ekspertów i fanów wierzy, że ruchy Golden Cube na wyspie doprowadzą do połączenia kostek i wkrótce może nastąpić wydarzenie. Golden Cube, znany również jako Queen Cube, przemówił do graczy w niedawnym zwiastunie przepustki bojowej sezonu 8. Podczas gdy Golden Cube chce zniszczyć wyspę Fortnite, jest podobny do tego, co zrobił Kevin the Cube w przeszłości.

Złota Kostka może na dobre zmienić mapę Fortnite

Spekulacje mówią również, że ruch Golden Cube może spowodować wydarzenie, które może zmienić mapę Fortnite w sezonie 8. Wiadomo, że Epic Games angażuje graczy za pomocą ekscytujących wydarzeń i współpracy w grze, a poważna zmiana mapy może być punktem kulminacyjnym tego 8. sezonu Fortnite. Ponadto społeczność Fortnite od dawna prosiła o zmianę mapy teraz, a sensowne jest tylko wprowadzenie do gry nowego krajobrazu. Fortnite Season 8 Cube Awakening już się rozpoczęło w grze, gdzie na plaży Believer Beach można zobaczyć złotą kostkę, która wchodzi w interakcję z fioletową kostką tuż obok. Mówi się, że w odpowiednim czasie Złoty Sześcian wzniesie się wysoko w powietrze i wraz z fioletowym sześcianem sieje spustoszenie na wyspie.

Zdjęcie: Fortnite na Youtube

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2DD86FBBC449403BA83B13668BD1C74E&url=https%3A%2F%2Fwww.republicworld.com%2Ftechnology-news%2Fgaming%2Ffortnite-season-8-new-event-leaks-golden-cube-activation-and-expected-map-changes.html&c=15288338551559414692&mkt=fr-fr