Nowe ustawienie dodane przez Epic Games w Fortnite

Niedawna aktualizacja Epic Games wniosła do Fortnite coś nowego, dodając opcję blokowania niektórych elementów kosmetycznych na ekranie. Wyjaśniamy, jak zmienić to ustawienie i powrócić do zwykłych preferencji.

Epic Games zmieniło Twoje ustawienia Fortnite

Wraz z aktualizacją v29.30 firma Epic Games dodała opcję wyłączenia niektórych emotek w grze. Ta funkcja jest opcjonalna, ale domyślnie aktywowana, co może być zaskoczeniem. Na szczęście można to zmienić podczas następnej sesji gry.

Zanim zaczniemy, być może zainteresują Cię darmowe skórki dostępne w Fortnite. Niecały miesiąc do nowego sezonu, sprawdź naszą listę najlepszych kart XP, aby szybko robić postępy. Na koniec, nasz przewodnik po zdobywaniu darmowych V-dolców pomoże Ci zdobyć kilka dodatkowych przedmiotów kosmetycznych!

Możesz powrócić do ustawień początkowych Fortnite

Wraz z najnowszą aktualizacją Fortnite dodał ustawienie dla tak zwanych emotek „konfrontacyjnych”. Ta opcja pozwala całkowicie zablokować niektóre emotki, takie jak „Weź L” i „Śmiej się”, z ekranu. Epic ma tę opcję domyślnie włączoną, dlatego te emotki są prawdopodobnie obecnie zablokowane.

Ta blokada ma obecnie wpływ na cztery emotki:

  • Śmiej się
  • Weź L
  • Bicz
  • Zrób to babka

Epic prawdopodobnie w przyszłości doda do tej listy więcej emotikonów i przedmiotów kosmetycznych.

Możesz dezaktywować to nowe ustawienie w kilku krokach. Uchwycone przez VideoGamer

Jeśli chcesz wyłączyć to ustawienie w Fortnite, po prostu uruchom grę i otwórz Ustawienia. Przejdź do zakładki „Konto i prywatność”, ostatniej karty na ekranie, i przewiń w dół, aż znajdziesz ustawienie wyświetlania emotikonów rozgrywki. Możesz domyślnie zablokować te emotki lub pokazać je wszystkim. Dodatkowo możesz ustawić je jako widoczne tylko wtedy, gdy uruchamiają je Twoi znajomi.

Źródło: www.videogamer.com