Nowe szybkie puchary w późnej fazie gry pojawią się w Fortnite w ten weekend


W najbliższą sobotę odbędą się dwa nowe szybkie puchary w późnej fazie gry, ale aby zagrać, musisz wstać wcześnie!

Po raz pierwszy wprowadzony w lipcu, aby uczcić skórkę z serii Icon Series zwycięzcy Pucharu Świata Kyle’a „Bugha” Giersdorfa, Fortnite’s Late Game LTM od razu stał się hitem wśród fanów rywalizacji. W tym trybie drużyny wpadają na wyspę z pełnym wyposażeniem, a burza już się zbliża.

Oznacza to, że nie tracisz czasu na plądrowanie i hodowanie materiałów, a żądni akcji gracze mogą od razu wskoczyć do swojej pierwszej walki. Ponieważ standardowe listy odtwarzania Battle Royale dla wielu zaczynają wydawać się nieco przestarzałe, nic dziwnego, że późna gra była tak popularna.

Firma Epic usłyszała krzyki społeczności i dodała późną grę na początku tego tygodnia, z opcją Solo i Trio Fills. Teraz ogłosili dwa nowe szybkie puchary w późnej fazie gry dla tych, którzy chcą doświadczyć prawdziwych wrażeń z gry końcowej turnieju.

W sobotę, 9 października, w każdym regionie odbędą się zarówno Solo Late Game Cup, jak i Trios Late Game Cup, z krótką przerwą pomiędzy nimi. Gracze mogą rozegrać maksymalnie 12 meczów w ciągu 2 godzin, zdobywając punkty za miejsca i eliminacje.

Pamiętaj, aby sprawdzić lokalny czas rozpoczęcia na naszej stronie wydarzeń, Puchar Solos zaczyna się dużo wcześniej, niż być może do tego przywykłeś.

System punktacji solo

System punktacji trio

Nie ma puli nagród w żadnym z wydarzeń, chociaż nadal jest to miła zmiana tempa i dobra rozgrzewka przed Cash Cups w niedzielę i poniedziałek. Chociaż oficjalne zasady nie zostały jeszcze opublikowane, powinieneś być w stanie grać w wielu regionach i jest mało prawdopodobne, aby wymagane było minimum rozgłosu, aby wziąć udział.

Jasne, może nie być pieniędzy, ale zawsze można się przechwalać. Śledź swoje postępy na żywo w naszych rankingach Late Game Quick Cup.

Source : https://fortnitetracker.com/article/1660/new-late-game-quick-cups-coming-to-fortnite-this-weekend