Nowe stroje Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido w Fortnite

Aktualizacja Fortnite 26.10, wydana 12 września 2023 r., wprowadziła wiele ciekawych nowych funkcji do tytułu Epic Games. Prawdopodobnie największą jest druga fala strojów powstałych w ramach współpracy My Hero Academia, zawierająca nowe stroje od Shoto Todoroki, Eijiro Kirishimy i Miny Ashido. Poniżej powiemy Ci wszystko, co warto o nich wiedzieć, w tym ile kosztują i jak je zdobyć:

Jak zdobyć nowe stroje My Hero Academia Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido w Fortnite

Nowe stroje My Hero Academia Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima i Mina Ashido pojawiły się w Fortnite dzięki aktualizacji 26.10 z 12 września 2023 r. W sklepie dostępne są trzy nowe stroje, które należy kupić za V-dolce.

Oto cała zawartość Todoroki, Kirishima i Ashido z My Hero Academia w Fortnite:

Zestaw Shoto Todoroki (zawiera strój Shoto Todoroki, plecak ze skrzydłami zimnego żaru, kilof Zimno-gorącego hittera, emotkę Półzimny, półgorący, lotnię Coldburn i mundur UA): 2400 V-dolców
Plecak Tenor marki Chiquita Todoroki + Cold Heat Wings: 1500 V-dolców
Kilof Zimno-gorąco + emotka Półzimno, Półgorąco: 1000 V-dolców
Lotniarstwo Coldburn: 1200 V-dolców
Oklejenie munduru UA na broń: 300 V-dolców

Zestaw Kirishimy i Ashido (zawiera strój Miny Ashido, plecak Pinky Pack, kilof Kwasowego Topora, emotkę Tańca Festiwalu Kultury, strój Eijiro Kirishima, plecak z czerwoną tarczą Riot i kilof Red Riot Thrashers): 2800 V-dolców
Plecak Tenor by Mina Ashido + Pinky Pack: 1500 V-dolców
Plecak Tenor + Czerwona Tarcza Riot Shield Eijiro Kirishimy: 1500 V-dolców
Emotka z Festiwalu Kultury i Tańca: 500 V-dolców
Kilof z kwasowym toporem: 800 V-dolców
Kilof Red Riot Thrashers: 800 V-dolców

Te stroje nie przychodzą same; istnieje również niewielki zestaw zadań, które pozwalają nam w tym sezonie przejść o kilka poziomów wyżej, wykonując je, a także nowa mityczna broń, Ściana Lodu Todoroki, jak widać w oficjalnym zwiastunie.

Przypominamy, że te stroje to druga fala współpracy z My Hero Academia. W przeszłości wypuszczano stroje Midoriya, Uraraki, Bakugo i All Mighta. Ta pierwsza część przyniosła także legendarną broń: Deku’s Smash, która powraca do Fortnite wraz z pojawieniem się strojów Todoroki, Kirishima i Ashido.

Fortnite x Akademia My Hero

Źródło: www.bing.com