Nowe skórki My Hero Academia w Fortnite: czy należy aktualizować stare skórki anime?

Wspomniane skórki anime Fortnite

Niedawno wydano nowe skórki Fortnite My Hero Academia i niektórzy gracze zwrócili uwagę, że stare skórki anime powinny zostać zaktualizowane, aby wyglądały lepiej.

Charakterystyczne skórki anime

Oprócz współpracy z popularnymi programami telewizyjnymi, filmami i gwiazdami, Fortnite jest znany z integrowania skórek anime z grą.

Najbardziej zauważalną cechą skórek anime jest to, że wyglądają inaczej niż większość skórek i mają trójwymiarowy wygląd w grze.

Skórki anime mają wygląd przypominający komórki z zarysowanym korpusem, podobnie jak inne seriale animowane, takie jak Rick i Morty czy Family Guy.

Wzywa do aktualizacji starych skórek

Chociaż fani zauważyli ostatnio znaczną różnicę w nowej linii skórek My Hero Academia, niektórzy wyrazili chęć aktualizacji starszych skórek anime.

Oczywiste jest, że najnowsze skórki Fortnite są bardziej szczegółowe niż starsze, szczególnie jeśli chodzi o skórki z cieniowaniem komórek.

Gracze zasugerowali aktualizację skórki Goku ze współpracy Dragon Ball Z, ponieważ nie przypomina ona wystarczająco jego postaci. Podobnie pojawiły się sugestie ulepszenia skóry Vegety, która jest uważana za niezbyt wierną.

Nie jest jasne, czy te skórki zostaną zaktualizowane w przyszłości, ale jest prawdopodobne, że przyszłe kolaboracje anime będą traktowane w ten sam sposób.

Źródło: www.dexerto.com