Nowe skórki DC oczekiwane przez fanów Fortnite z okazji Dnia Batmana

Fortnite może dodać nową zawartość Batmana

Skórki DC i Batmana na Dzień Batmana?

Fani Fortnite uważają, że na Dzień Batmana możemy otrzymać nowe skórki DC i Batmana. Fortnite to jedna z największych gier na rynku, która zgromadziła jedną z największych społeczności graczy spośród wszystkich aktywnych gier. Jest bezpłatna i przyciąga ludzi wyjątkową i wciągającą rozgrywką, a także wieloma nawiązaniami do popkultury. W ciągu zaledwie kilku lat Fortnite zmienił się z gry typu tower defence w grę typu Battle Royale i stał się wirtualnym pudełkiem z zabawkami. To, co stworzyła firma Epic, robi wrażenie, ale stworzyło też wysokie oczekiwania wobec fanów. Czasami trudno ich uszczęśliwić, ale Epic nadal stara się zapewniać fanom wyjątkowe wrażenia.

Plotki o nowych skórkach DC

Wraz z nadejściem Dnia Batmana 16 września fani oczekują nowej zawartości DC. Wielu bohaterów DC pojawiło się już w Fortnite na przestrzeni lat poprzez różne crossovery i aktualizacje zawartości, ale krążą pogłoski, że będzie ich więcej. Postacie takie jak Superman, Wonder Woman, Aquaman i oczywiście Batman pojawiły się już w Fortnite z wieloma odmianami skórek. Przed Dniem Batmana Shiina, autorka przecieków z Fortnite, poinformowała, że ​​do interfejsu API gry dodano dwie nowe sekcje DC. Nikt nie wie dokładnie, co to oznacza, ale fani spekulują, że pojawią się nowe skórki. Niektórzy mają nadzieję na skórkę wzorowaną na kostiumie Batmana Roberta Pattinsona, skórkę Robina, skórkę Bane’a i nie tylko. Czy to przyniesie skutek, okaże się, ale prawdopodobnie dowiemy się tego jutro rano lub po południu.

Ponieważ jutro przypada oficjalny Dzień Batmana, Fortnite dodał do swojego API jeszcze 2 sekcje DC, co oznacza, że ​​prawdopodobnie wkrótce będziemy mieli 1-2 nowe skórki DC… 👀 Jakie skórki chcielibyście zobaczyć? Mam nadzieję zobaczyć Robina i Bane’a! 🔥 pic.twitter.com/unlMpPJzAz — Shiina (@ShiinaBR) 15 września 2023 r.

Wiele skórek Batmana jest już obecnych

W Fortnite jest już mnóstwo skórek i przedmiotów związanych z Batmanem. Istnieją skórki oparte na różnych wersjach postaci z komiksów, jedna oparta na kostiumie Mrocznego Rycerza, a nawet różnych wrogach, takich jak Joker, którzy pojawili się w grze. Cokolwiek DC doda, będzie to miły dodatek, ponieważ mit Batmana jest bardzo bogata i oferuje wiele możliwości wyboru spośród filmów, seriali telewizyjnych, komiksów, a nawet innych gier wideo, takich jak seria Arkham.

Trylogia Mrocznego Rycerza powraca do kin z okazji Dnia Batmana

Dzień Batmana będzie obfitował w wiele innych uroczystości poza Fortnite. Jeśli chcesz spędzić wieczór filmowy ze swoimi ulubionymi filmami o Batmanie, sprawdź godziny seansów w lokalnym kinie. AMC, Cinemark i inne kanały w Stanach Zjednoczonych organizują pokazy trylogii Mroczny rycerz Christophera Nolana. Najwyraźniej stanie się to dopiero 16 września, a każdy film będzie wyświetlany tylko raz w ciągu dnia. Jeśli więc jesteś zainteresowany, sprawdź stronę internetową lokalnego teatru, aby sprawdzić, czy możesz kupić bilety.

Źródło: www.bing.com