Nowe przecieki w Fortnite: skórki Petera Griffina i Solid Snake’a

Nieoczekiwana współpraca w Fortnite

Niedawny wyciek za pośrednictwem Xbox Store najwyraźniej ujawnił, że Peter Griffin z Family Guy i Solid Snake z serii Metal Gear będą dostępne w nadchodzącym sezonie Fortnite. Informacje, które zaskoczą i zaintrygują fanów gry.

Ta nieoczekiwana współpraca między tymi dwoma bardzo różnymi wszechświatami obiecuje nadać nowy wymiar flagowej grze Epic Games.

Koniec sezonu OG Fortnite

Obecnie oryginalny sezon Fortnite dobiega końca. W tym sezonie gracze powrócili na pierwotną wyspę popularnej gry Battle Royale, a także powrócili do klasycznej broni. Ten sezon nostalgii kończy się „Wydarzeniem Wielkiego Wybuchu” 2 grudnia, które będzie oznaczać rozpoczęcie Rozdziału 5: Sezonu 1, prawdopodobnie z nową wyspą.

Według przecieku Peter Griffin poprowadzi nas w nową erę Fortnite.

Wczesny wyciek ze sklepu Xbox

1 grudnia w sklepie Xbox pojawiło się ogłoszenie dotyczące prawdopodobnie kolejnego sezonu Fortnite. Użytkownik Twittera o imieniu MGA_Lani zauważył reklamę, którą później udostępnił Shiina, konto informacyjne Fortnite. W ogłoszeniu widać kilka nowych skórek, ale największą uwagę przykuwają Peter Griffin w smokingu oraz Solid Snake.

Chociaż włączenie Solid Snake wydaje się dość oczywiste, biorąc pod uwagę, że Fortnite spędził ostatnie kilka lat na dodawaniu znanych postaci z gier wideo do swojej listy skórek, nadal robi wrażenie, gdy największy na świecie ekspert od skradania się i miłośnik kartonowych pudełek pojawia się w bitwie Epic królewski.

Bardziej zaskakujące jest włączenie Petera Griffina. Przez długi czas Peter Griffin był memem tworzonym przez społeczność Fortnite, a gracze nieustannie w żartach prosili o dodanie do gry animowanego ojca Family Guy. Wydawało się mało prawdopodobne, że tak się stanie, ale oto jesteśmy.

Zaskakująca współpraca bohaterów

Żyjemy teraz w świecie, w którym możesz załadować Fortnite i połączyć się z Arianą Grande i Rickiem z Rick and Morty. Następnie możesz wylądować na wyspie przebrany za Dartha Vadera, walczyć ze Spider-Manem, zginąć, a następnie Rick próbuje cię ożywić, ale rozprasza go Goku, a wszystko to przy wsparciu Xenomorpha z Aliens. Wkrótce do tej mieszanki postaci w Fortnite będzie można dodać Petera Griffina i Solid Snake’a.

Ta zaskakująca współpraca obiecuje nadać grze nową dynamikę i może zmienić doświadczenia graczy obecnych na wirtualnej wyspie.

Źródło: kotaku.com