Nowa współpraca Fortnite x Star Wars z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen

Zupełnie nowa współpraca Star Wars x Fortnite zadebiutuje dzień przed Dniem Gwiezdnych Wojen.

Star Wars x Fortnite: długo oczekiwana współpraca

Bardzo, bardzo odległa galaktyka zawita do Fortnite jak nigdy dotąd w przeddzień Dnia Gwiezdnych Wojen pod koniec tygodnia, 3 maja. Chociaż popularna marka po raz kolejny będzie współpracować z grą, która będzie dostępna we wszystkich trybach gry Fortnite – LEGO® Fortnite, Fortnite Festival, Rocket Racing i Battle Royale – to zawartość Star Wars Battle Royale, która zostanie wprowadzona, niewątpliwie przyciągnie przyciągnie uwagę wielu graczy w ten weekend 4 maja, dzięki kilku ekscytującym dodatkom, które sprawią, że Moc będzie z graczami podczas walki.

Co nowego w Star Wars x Fortnite Battle Royale

Dzięki aktualizacji 29.40 gracze będą mogli połączyć siły z ulubieńcem fanów Chewbaccą po uratowaniu go z imperialnej zapory, a jego lokalizacja będzie się zmieniać z każdą rozgrywką. Jeśli jesteś fanem Łuku Wookiee, którego Chewbacca używa do konfrontacji z Imperium, możesz go na szczęście zdobyć w podziękowaniu za uwolnienie Chewiego lub w Imperialnych skrzyniach rozsianych po całej wyspie. Łuk nie jest oczywiście jedyną bronią dołączoną do aktualizacji. Gracze będą mieli także szansę ponownie władać mieczem świetlnym Dartha Vadera przeciwko swoim wrogom, używając go do odbijania strzałów, cięcia i cięcia w nadziei na zadanie obrażeń, a nawet rzucania blasterem tej broni osławionej czerwieni.

Wahadłowiec Lambda przewiezie Vadera i szturmowców do jednej z trzech stałych stref lądowania w każdej grze, a aby zdobyć tę szablę, będziesz musiał pokonać Lorda Sithów w walce. Szturmowcy mają oczywiście Blastery E-11, które można zbierać zarówno z ich ciał, jak i z Imperialnych Skrzyń, i jest bardzo prawdopodobne, że będziesz miał z nich lepszy cel niż oni. Uczestnictwo i ukończenie zadań Star Wars Battle Royale zostanie nagrodzone wyższym poziomem przepustki bojowej za ukończenie pięciu z tych zadań oraz plecakiem AWR Pack Back za ukończenie dziesięciu.

Nowość w sklepie

Oprócz zawartości Battle Royale, sklep Fortnite zostanie zaktualizowany i będzie zawierać nowe kostiumy dla Dagobaha Luke’a, Lando Calrissiana i żołnierza AWR, a także powracające kostiumy dla:

Boba Fetta

Hana Solo

Imperialny szturmowiec

Leia Organa

Fin

Kylo Rena

Rey

Szturmowiec Sithów

Błogość Zorii

Przedmioty w sklepie wraz z nadchodzącą aktualizacją będą obejmować również nadwozie Beskar, które zawiera kilka kultowych i indywidualnych schematów malowania różnych Mandalorian z serii, a także utwór „Mad About Me” (znany również jako „Cantina Band”), Endorien Zestaw perkusyjny i Keytar Nalargon.

Źródło: www.bing.com