Nowa wersja skórki Fortnite ekscytuje fanów

W sklepie z przedmiotami Fortnite pojawia się nowa skórka

Gracze Fortnite nie mogą uwierzyć własnym oczom: w Item Shopie pojawiła się nowa skórka. W ostatnich tygodniach sklep z przedmiotami Fortnite był ostro krytykowany przez fanów. Chociaż w tym czasie powróciły popularne kolaboracje związane z Gwiezdnymi Wojnami, Dragon Ballem oraz Rickiem i Mortym, długoletni gracze byli sfrustrowani faktem, że w sklepie nie pojawiło się nic naprawdę nowego. Na szczęście te skargi można teraz, przynajmniej na razie, odłożyć na bok.

Plama słoneczna wreszcie dostępna w sklepie z przedmiotami

Tego wieczoru Sunspot wreszcie pojawił się w sklepie z przedmiotami Fortnite. Ta oryginalna skórka z gry studia Epic wyciekła jakiś czas temu i od tego czasu gracze czekali na jej pojawienie się. A teraz wreszcie nadeszła długo oczekiwana premiera Sunspot, ponieważ Sunspot można teraz kupić w sklepie z przedmiotami za 1200 V-dolców. Podstawowa skórka Sunspot zawiera również dodatkowy wariant z motywem arktycznym, a także kilof o nazwie Stellar Striker, dostępny osobno za 800 V-dolców. Co więcej, Sunspot to skórka, która ma również wersję LEGO, co oznacza, że ​​można jej używać w LEGO Fortnite.

Obecnie większość fanów Fortnite w mediach społecznościowych po prostu cieszy się, że do sklepu z przedmiotami dodano nową skórkę dowolnego typu. Pomimo tego podekscytowania inni wyrażają obawy, że jest to tylko jednorazowe wydarzenie dla firmy Epic przed ponownym powrotem do starych skórek w sklepie z przedmiotami. Prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim Epic zacznie wypuszczać zupełnie nowe skórki, takie jak Sunspot, do Fortnite, zwłaszcza że wielu deweloperów pracujących nad grą prawdopodobnie wróci do studia po wakacyjnej przerwie. Niezależnie od tego wiadomo, że Solid Snake wkrótce stanie się dostępny w Fortnite pod koniec tego miesiąca w ramach trwającego Rozdziału 5 Sezonu 1.

Poniżej możesz zobaczyć, co gracze Fortnite mówią o premierze Sunspot i przyszłości sklepu z przedmiotami.

Źródło: komiks.com