Nowa skórka F1 Lewisa Hamiltona pojawi się w Fortnite, kolejna ikona!

Fortnite oferuje Lewisowi Hamiltonowi „Serię ikon”

Fortnite kontynuuje wysiłki, aby pozyskać największe gwiazdy do swojej kolekcji skórek „Icon Series”, która skupia różnych sportowców, celebrytów, muzyków i twórców treści. Tym razem jest to Lewis Hamilton, słynny kierowca F1, który pojawia się w grze z dwoma wariantami skórek, delikatnie mówiąc, efektownych.

Skórki Lewisa Hamiltona

Lewis Hamilton pojawił się w zwiastunie aktorskim, by zaprezentować swoją skórę, ubrany w dwa style, w tym krzykliwy i oryginalny płaszcz pasujący do jego „streetwearowego” wyglądu. Drugi wygląd wydaje się być odmianą kombinezonu kierowcy F1, ale dla mnie wygląda nieco ogólnikowo. Nie ma tu oczywiście żadnej marki Mercedes.

Znaczenie Lewisa Hamiltona

Lewis Hamilton jest razem z Michaelem Schumacherem pod względem największej liczby tytułów mistrzowskich w prowadzeniu pojazdów i jest rekordzistą pod względem większości zwycięstw, pole position i podium. Niedawno stracił koronę na rzecz Maxa Verstappena z Red Bulla, ale obecnie zajmuje trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata Kierowców, za Verstappenem i Perezem. Ma wystarczającą przewagę nad Fernando Alonso, aby prawdopodobnie na razie pozostać tam, gdzie jest.

Zaskakujące jest, że Mercedes nie skorzystał z okazji, aby nawiązać współpracę markową z Hamiltonem, ponieważ trochę dziwnie jest widzieć go z dala od tradycyjnych barw Mercedesa, z którymi jest silnie kojarzony. Ale z pewnością przyniesie mu to więcej pieniędzy, bez konieczności dzielenia się nimi ze swoim zespołem.

Fortnite i gwiazdy

Hamilton to wielka postać dla Fortnite. Prawdopodobnie jeden z najważniejszych, obok LeBrona Jamesa, Neymara Jr. i Ariany Grande. Zobaczymy, w jakim stopniu społeczność graczy Fortnite pokrywa się ze społecznością F1, ale popularność F1 ostatnio rośnie, częściowo dzięki serialowi dokumentalnemu Netflix Drive to Survive (na mnie zadziałało, teraz jestem uzależniony).

Przyszłość Fortnite i Metaverse

Był czas, kiedy wydawało się, że Fortnite łączy wszystkie te gwiazdy, aby promować swoją wersję metaświata, w którym gwiazdy i fikcyjne adresy IP będą współistnieć w wirtualnym świecie. Ale jak wiemy, metaświat tak naprawdę nie odniósł sukcesu, a skórki pozostają głównie w walkach Battle Royale lub na niekończących się mapach kreatywnych. To nie jest dokładnie to, co planowano.

Skórka Lewisa Hamiltona będzie dostępna w sklepie Fortnite od 17 listopada, więc jeśli chcesz ją zdobyć, udaj się tam w piątek.

Źródło: www.forbes.com