Nowa promocja w Fortnite: Kilof Midnight Scythe oferowany z kartami V-dolców!

Nowa promocja w Fortnite: darmowy kilof Midnight Scythe!

Weź udział w promocji kilofa Midnight Scythe w Fortnite

Epic Games ogłosiło nową promocję dla Fortnite. W zamian za walidację kart V-Bucks w krajach uczestniczących w promocji, gracze będą mogli otrzymać za darmo nowy kilof Midnight Scythe. Jak wziąć udział w tej promocji i zdobyć kilof Midnight Scythe w Fortnite?

Ta promocja Fortnite polega na wykorzystaniu kodu z karty Fortnite V-Bucks w okresie od 18 marca 2024 r. do 14 kwietnia 2024 r., aby otrzymać bezpłatnie nowy kilof Midnight Scythe. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

1. Kup kartę Fortnite V-dolce na dowolną kwotę u autoryzowanego sprzedawcy w jednym z krajów uczestniczących w promocji.

2. Wpisz tutaj kod V-dolców po zalogowaniu się na nasze konto Fortnite/Epic Games.

Pamiętajcie, że promocja rozpoczyna się 18 marca 2024 r. i kończy 14 kwietnia 2024 r. Po wykonaniu tych kroków oprócz dodania V-dolców z karty na nasze konto otrzymamy również kilof Midnight Scythe gratis dodatkowy.

Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest posiadanie konta Fortnite/Epic Games, ponieważ kilof Midnight Scythe zostanie powiązany z ekwipunkiem w grze tego konta, abyśmy mogli cieszyć się nim podczas gry. Pamiętajcie jednak, że kilof Midnight Scythe nie jest ofertą ekskluzywną w ramach tej promocji i może pojawić się później w Daily Shop.

Lista krajów uczestniczących w promocji Midnight Scythe w Fortnite

Kilof Midnight Scythe w Fortnite jest dostępny wyłącznie w ramach tej promocji w następujących krajach:

– Niemcy

– Australia

– Austrii

– Belgia

-Kanada

– Hiszpania

– Stany Zjednoczone Ameryki

– Francja

– Irlandia

– Włochy

– Japonia

– Nowa Zelandia

– Holandia

– Portugalia

– Zjednoczone Królestwo

O kilofach w Fortnite

Kilofy w Fortnite to narzędzia do zbierania przedmiotów przez naszą postać. Nie mają one praktycznego efektu w grze i są jedynie przedmiotami kosmetycznymi. Posiadanie różnych kilofów w Fortnite pozwala naszej postaci zmieniać wygląd narzędzia służącego do uderzania i zbierania materiałów poprzez niszczenie różnych obiektów na scenie.

Źródło: en.as.com